Reklama

Solange zaatakowana na koncercie Kraftwerk

Wokalistka i siostra Beyonce, Solange, opowiedziała o nieprzyjemnym zdarzeniu z jej udziałem, do jakiego doszło na koncercie niemieckiego zespołu Kraftwerk.

Solange nieprzyjemnie potrakotwano na koncercie

Solange wybrała się wraz z mężem Alanem Fergusonem, 11-letnim synem Danielem Julezem Smithem Jr i jego przyjacielem Rasheedem na koncert Kraftwerk w Nowym Orleanie.

Reklama

Na swoim profilu na Twitterze amerykańska wokalistka zdradziła, że podczas występu niemieckiej formacji doszło do nieprzyjemnej sytuacji z jej udziałem.

Solange słuchając koncertu stała i tańczyła w rytm muzyki. Jej zachowanie przeszkadzało jednak grupie osób siedzących za nią.

"Cztery starsze białe kobiety wrzeszczały na mnie z tyłu: 'Siadaj'. Powiedziałam im, że tańczę na koncercie. Krzyczały: 'Masz natychmiast usiąść’" - relacjonowała Solange, dodając, że jedna z tych kobiet rzuciła w nią limonką.

Siostra Beyonce nie kryła swojego zdziwienia wobec uczestniczek, którym przeszkadzało, że tańczy na koncercie do "elektronicznej i tanecznej muzyki". Szerzej całe zdarzenie wokalistka opisała w eseju, który opublikowała na swojej stronie internetowej.

"Może to pozwoli komuś zrozumieć, dlaczego wielu z nas nie czuje się bezpiecznie w wielu białych miejscach" - dodała Solange wyjaśniając, dlaczego podzieliła się z fanami swoją historią.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Solange Knowles

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje