Reklama

Reklama

Sobel i sanah w jednym utworze. Posłuchaj piosenki "Cześć, jak się masz?"

W sieci pojawiła się piosenka "Cześć, jak się masz?". Jest to wspólny utwór młodego rapera Sobla i jedna z najbardziej popularnych wokalistek - sanah.

Sanah nagrała zaskakującą piosenkę z Soblem!

12 października pojawiła się wspólna piosenka Sobla i sanah. Utwór "Cześć, jak się masz?" nie ma póki co teledysku, został opublikowany tylko w formie audio.

Sobel & sanah - "Cześć, jak się masz"? Posłuchaj piosenki

Sprawdź tekst piosenki "Cześć, jak się masz?" w serwisie Tekściory!

Sobel - kim jest?

Sobel (zobacz!) to reprezentant młodego pokolenia polskiego rapu. Po sukcesie EP-ki "Kontrast" artysta w 2021 roku wydał album "Pułapka na motyle". Debiut ten to przedstawienie nie tylko pasji Szymona do muzyki, lecz także lekkości zabawy formą. Wśród gości na płycie pojawił się OKI, Gedz i Young Igi.

Reklama


Sanah - kim jest?

sanah to obecnie najpopularniejsza artystka w naszym kraju. W 2020 roku szturmem podbiła listy przebojów utworami "Szampan" (sprawdź!), "Melodia" (sprawdź!) i "Królowa dram" (posłuchaj!). Jej debiutancki album "Królowa dram" pokrył się potrójną platyną. Otrzymała za niego również Fryderyka w kategorii album roku pop.

W 2021 roku ukazał się drugi album sanah - "Irenka". Artystka ponownie króluje w radiostacjach m.in. z piosenką "Ale jazz!" nagraną z Vito Bambino (sprawdź!) i "Etc. (na disco)" (zobacz!). 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sobel (raper) | sanah

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje