Reklama

Słowa Billie Eilish wywołały burzę. Teraz potwierdziła domysły o swojej orientacji

Billie Eilish potwierdziła swój coming out. 21-letnia wokalistka odniosła się do głośnego wywiadu, którego udzieliła w listopadzie. "Myślałam, że to oczywiste" - zareagowała na pytanie dotyczące jej orientacji seksualnej.

Billie Eilish potwierdziła swój coming out. 21-letnia wokalistka odniosła się do głośnego wywiadu, którego udzieliła w listopadzie. "Myślałam, że to oczywiste" - zareagowała na pytanie dotyczące jej orientacji seksualnej.
Billie Eilish potwierdziła, że jej poprzedni wywiad był jej coming outem /Cindy Ord /Getty Images

W pierwszej połowie listopada Billie Eilish udzieliła wywiadu serwisowi Variety. W nim pojawiła się kwestia jej orientacji seksualnej. Wokalistka podczas tamtej rozmowy zasugerowała, że jest biseksualna.

"Nigdy nie sądziłam, że będę miała dobry kontakt z kobietami. A muszę przyznać, że kocham kobiety, z kobietami obecnymi w moim życiu, przyjaciółkami, tymi z rodziny, mam bardzo głębokie relacje" - wyjaśniła wyrażając dalej jeszcze mocniejsze deklaracje.

Reklama

"Kocham kobiety, tak po ludzku. Pociągają mnie, także fizycznie, ale jednocześnie onieśmielają mnie swoim pięknem, a nawet samą obecnością" - zdradziła.

Billie Eilish odnosi się do głośnego wywiadu. "To chyba oczywiste"

Słowa Billie Eilish rozeszły się po mediach szerokim echem. Sama wokalistka po swoim wyznaniu straciła na według Social Blade 100 tys. obserwujących na Instagramie. Dla samej gwiazdy jest to raczej liczba niezauważalna. Obecnie na Instagramie obserwuje ją ponad 110 mln użytkowników.

Wokalistka odniosła się do zamieszania wokół jej osoby po tym, co powiedziała o swoich upodobaniach. Piosenkarka ostatecznie potwierdziła, że jest biseksualna. Dodała, że nie miała zamiaru wykonać żadnego "donośnego gestu", gdyż uważała, że jej preferencje są dobrze znane.

"Nie zrobiłam tego, bo zawsze myślałam: 'Czy to nie jest oczywiste'? Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że ludzie mogą tego nie widzieć. Po prostu w to nie wierzyłam. Myślałam: ‘Dlaczego nie możemy po prostu istnieć’? Robię to od dawna, ale o tym nie mówiłam" - komentowała dla Variety podczas wydarzenia "Hitmakers Brunch".

"Gdy zobaczyłam ten artykuł (wywiad z Variety - przyp. red.) zrozumiałam, że chyba dzisiaj zrobiłam coming out. Pomyślałam: ‘okej, fajnie’. To dla mnie ekscytujące, bo myślę, że ludzie najwyraźniej o tym nie wiedzieli, ale fajnie, że już wiedzą. Jestem za dziewczynami" - dodała.

Z kim umawiała się Billie Eilish?

Billie Eilish w 2023 roku zakończyła kilkumiesięczny związek z założycielem grupy The Neighbourhood, o 10 lat starszym od niej wokalistą Jesse Jamesem Rutherfordem. Gwiazda wcześniej umawiała się też z raperem Brandonem Que oraz aktorem Matthew Vorcem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Billie Eilish
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy