Reklama

Slipknot bez perkusisty. Ostry komentarz Coreya Taylora

Po tym, jak grupa Slipknot ogłosiła niedawno na swoim oficjalnym profilu, że rozstaje się z perkusistą Chrisem Fehnem, wśród fanów zawrzało. Na sugestię jednego z nich, że grupa zachowuje się wobec muzyka nie fair, wokalista Corey Taylor zareagował ostrym komentarzem.

Slipknot zakończył współpracę z perkusistą Chrisem Fehnem

Niedawno świat obiegła informacja, że słynący z ciężkich brzmień i charakterystycznych masek zespół Slipknot rozstał się z dotychczasowym perkusistą Chrisem Fehnem.

Reklama

Przyczyną tak drastycznej decyzji były panujące już od jakiegoś czasu niesnaski dotyczące kwestii finansowych.

Fehn, znany z charakterystycznej maski z długim nosem zarzucił swoim kolegom oszustwa finansowe. Jego zdaniem członkowie zespołu nie byli wobec niego fair przy podziałach pieniędzy, co więcej, mieli zatajać niektóre źródła dochodów, z których część powinna trafiać także do niego.

Jako osoby, które są temu wszystkiemu winne, muzyk wskazywał wokalistę Coreya Taylora i grającego również na instrumentach perkusyjnych Shawna Crahana - popularnego Clowna. Oskarżenia były na tyle poważne, że pozostali muzycy zdecydowali się na drastyczny krok - rozstanie z perkusistą.

"Slipknot skupia się teraz na tworzeniu 6. albumu oraz nadchodzącymi koncertami na cały świecie, które będą lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Chris wie, dlaczego nie jest już częścią Slipknota. Jesteśmy bardzo zawiedzeni, że woli nas oskarżać i wymyślać kolejne roszczenia, zamiast skupić się na tym, co ważne, aby być dalej częścią zespołu. Wolelibyśmy, żeby nie podążał tą ścieżką, którą teraz wybrał, ale ewolucja to część życia potrzebna każdemu z nas" - czytaliśmy w oficjalnym świadczeniu zespołu.

Także wokalista Corey Taylor skomentował całą sprawę i odniósł się do oskarżeń, które mu postawiono, pisząc na Twitterze:  "Poczekajcie, aż prawda wyjdzie na jaw". Kiedy jednak jeden z fanów zasugerował w mocnych słowach, że zachowanie zespołu wobec perkusisty jest nie fair, Taylor odpowiedział w ostrym komentarzu:

"Myślisz, że to ch***e? A co powiesz o fałszywym oskarżeniu o kradzież pieniędzy przez kogoś, o kogo się troszczyłeś i komu uwierzyło wielu fanów?".

Przypomnijmy, że Slipknot będzie jedną z głównych gwiazd Mystic Festival, który odbędzie się w dniach 25-26 czerwca w Tauron Arenie Kraków. Oprócz nich wystąpią również m.in.: Sabaton, King Diamond, Trivium, Amon Amarth i Emperor.



INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Slipknot | chris fehn | corey taylor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama