Reklama

Reklama

Sławomir i Kajra opowiedzieli o synu. Jakimi są rodzicami?

Sławomir i Kajra wychowują 5-letniego syna Kordiana. W ostatnim wywiadzie zdradzili, jakimi są rodzicami.

Kajra i Sławomir mają syna Kordiana

Sławomir to wokalista znany między innymi z wielkiego sylwestrowego przeboju "Miłość w Zakopanem". To właśnie dzięki temu utworowi z 2017 r. zdobył wielką popularność.

Przypomnijmy, że "gwiazda rock polo" to muzyczna odsłona aktora Sławomira Zapały, który w dorobku ma role w m.in. serialach "Blondynka", "Hotel 52", "Piąty stadion" i "Prosto w serce".

Sławomir i Kajra są parą zarówno w życiu prywatnym, jak i na scenie. Wspólnie wychowują 5-letniego syna Kordiana. Zazwyczaj rzadko wspominają o dziecku, jednak w rozmowie z Plotkiem zrobili wyjątek. 

Reklama

"Naszym największym wentylem jest nasz pięciolatek w domu. Nie ma zmiłuj, jest cudowny, uwielbiam spędzać z nim czas i patrzeć, jak się rozwija. To najpiękniejsza rzecz. Z dziką radością wracamy do domu, podróżujemy z nim" - stwierdziła Kajra. 

Odpowiedzieli również na pytanie, jakimi są rodzicami. "Później będzie widać po Kordianie, nie nam to oceniać. Kajra jest groźniejszym rodzicem, bardziej wymagającym, a ja na więcej pozwalam" - powiedział Sławomir. 

"Staramy się grać do jednej bramki. Mamy jedną linię, chociaż czasem, jak Sławomir prosi, to syn jest na nie" - dodała żona muzyka.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sławomir i Kajra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL