Reklama

Reklama

Siostra Krystiana Rempały żegna go piosenką Whitney Houston

Martyna Rempała, młodsza siostra tragicznie zmarłego żużlowca Unii Tarnów, Krystiana Rempały, oddała mu muzyczny hołd. Zrobiła to wykonaniem utworu Whitney Houston "One Moment In Time".

Martyna Rempała to początkująca wokalistka. Swoją twórczość oraz covery znanych utworów prezentuje na kanale na Youtube. Utwór, który zadedykowała bratu opisała następująco (pisownia oryginalna):

"One Moment In Time w moim wykonaniu dedukuje mojemu kochanemu bratu Krystianowi, który uległ strasznemu wypadkowi na torze w Row Rybnik. Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego Bóg odebrał nam naszego Krystiana .To był taki dobry chłopak nigdy nie stwarzał rodzicom żadnych problemów był grzeczny skupiony na sporcie ,który kochał .Był taki pracowity, ambitny stale podwyższał sobie poprzeczkę chciał się ciągle doskonalić .Krystian miał sport a ja muzykę nigdy nie przeszkadzaliśmy sobie, nie rywalizowaliśmy ze sobą. Mieliśmy tyle planów to miał być nasz rok .Obiecałam Krystianowi coś bardzo ważnego...niestety nie zdążyliśmy ...Nie wiem jak mamy bez niego żyć w domu jest tak cicho .Tak bardzo nam go brakuje , tak bardzo za nim tęsknimy .To jest takie niesprawiedliwe. Zawsze byłam silna dziewczyną ,nigdy nie odpuszczałam jak Krystian ale teraz tych sił mi brakuję i naprawdę nie wiem jak wszyscy mamy się z tego pozbierać....Jeśli brakuję wam mojego brata udostępniajcie tę piosenkę ku jego pamięci ...Krystian na zawsze pozostaniesz w naszych sercach .Nigdy nie przestaniemy Cię kochać .Dla nas zawsze byłeś mistrzem!" - możemy przeczytać w serwisie. 

Reklama

W komentarzach pod utworem można znaleźć mnóstwo wyrazów współczucia oraz słów wsparcia i otuchy dla siostry żużlowca.

Krystian Rempała zmarł 28 maja w szpitalu, po tym jak uległ tragicznemu wypadkowi na torze żużlowym w Rybniku. Zawodnik Unii Tarnów miał 18 lat.

Posłuchaj "One Moment In Time" w wykonaniu Martyny Rempały:

Tekst utworu "One Moment In Time" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL