Reklama

Reklama

Sia: O co chodzi z tą peruką?

Sia była kolejnym gościem brytyjskiego komika Jamesa Cordena w jego nagrywanym w samochodzie programie "Carpool Karaoke". W rozmowie z prowadzącym wokalistka zdradziła, dlaczego zakrywa twarz peruką.

Sia wyznała, dlaczego ukrywa twarz pod peruką

"Carpool Karaoke" to popularny program brytyjskiego aktora i komika Jamesa Cordena. Gospodarz w swoim samochodzie gościł już takie gwiazdy jak Stevie Wonder, Adele, Chris Martin, Justin Bieber czy zespół One Direction.

Jego zaproszenie do udziału w cyklu przyjęła również nowozelandzka wokalistka Sia.

Gwiazda tradycyjnie miała na sobie zakrywającą twarz perukę, o której znaczenie i powód zapytał Corden.

"Noszę ją, żeby spróbować i zachować odrobinę prywatności" - tłumaczyła Sia i dodała - "Jestem wokalistką od dziesięciu czy jedenastu lat z miernym sukcesem. Byłam alkoholiczką i narkomanką, ale wytrzeźwiałam i zdecydowałam, że dłużej nie chcę być artystką, bo zaczynałam stawać się coraz bardziej sławna i to wymykało mi się spod kontroli. Postawiłam na to, co nie istnieje w muzyce popularnej, czyli na tajemnicę. Chodzi mi o to, że wszyscy wrzucają na Instagram zdjęcia z wizyty u dentysty".

Reklama

W trakcie przejażdżki z Jamesem Cordenem Sia zaśpiewała kilka swoich przebojów, takich jak "Chandelier", "Elastic Heart" czy "Alive", a także cover utworu "Diamonds" Rihanny, którego Sia jest autorką.

Sia promuje obecnie swój nowy album "This Is Acting". Singlem zapowiadającym materiał był utwór "Alive".

Zobacz odcinek "Carpool Karaoke" z Sią:

Zobacz teledysk "Alive":

Sprawdź tekst utworu "Alive" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: James Corden

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje