Reklama

Shia LaBeouf: Jego freestyle nie był improwizowany?

Niedawno w sieci krążyło amatorskie wideo, w którym amerykański aktor Shia Labeouf spontanicznie rapuje. Filmik cieszył się dużym zainteresowaniem, ale jak się okazuje, tekst nie był improwizowany. Raperka Pri the Honeydark oskarża aktora o kradzież jej utworu.

Shia Labeouf oskarżony o kradzież tekstu

W filmiku opublikowanym na Youtube widać, jak Shia Labeouf w otoczeniu grupki osób wykonuje rapowy freestyle. W trzy dni po publikacji, pierwszą część materiału obejrzało ponad 130 tysięcy użytkowników.

Reklama

Pri the Honeydark uważa, że tekst, który śpiewa aktor pochodzi z utworu "Perfectionist", który nagrała ze swoim zespołem Anomolies w 1999 roku.

"Nie możesz zdzierać piosenek od mojego zespołu Anomolies i recytować ich we freestyle'u jako własne, przypisywać sobie zasługi za to, a później nie być wzywanym przez prawdziwych autorów" - napisała na swoim Instagramie Pri the Honeydark.

Na Twiterze raperka opublikowała również link do wideo z oryginalną piosenką:

Shia LaBeouf nie zabrał jeszcze głosu w kwestii skierowanych pod jego adresem oskarżeń. Nie jest to jednak pierwsza tego typu sytuacja, której aktor musi stawić czoła. W 2014 roku artysta Daniel Clowes zagroził mu postępowaniem prawnym, gdyż jak twierdził, aktor wykorzystał bez zgody jego komiks do swojego krótkometrażowego filmu "Howard Cantour.com".


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Shia LaBeouf

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje