Reklama

Reklama

Shakira i Gerard Pique się rozstali. Siostra gwiazdy komentuje!

Shakira i Gerard Pique potwierdzili, że zakończyli trwający 12 lat związek. W sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Shakira i Gerard Pique potwierdzili, że zakończyli trwający 12 lat związek. W sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.
Shakira trafiła do szpitala po rozstaniu z Pique /Roy Rochlin /Getty Images

Shakira niezbyt często publikuje rodzinne zdjęcia. Najczęściej na jej stronach możemy zobaczyć relacje z koncertów, prób czy tworzenia rozmaitych projektów muzycznych.

Od początku kariery wokalistka cieszy się popularnością, a każde jej zdjęcie wywołuje poruszenie wśród fanów.

Piosenkarka związana była z młodszym o dziesięć lat piłkarzem Gerardem Pique. Para poznała się na planie teledysku "Waka Waka (This Time For Africa)" (zobacz!) i od razu wpadli sobie w oko. Gwiazdorska para ma dwóch synów - Milana (ur. 2013) i Sashę (ur. 2015).

Reklama

Związek Shakiry i Gerarda wydawał się idealny, a para trafiała do zestawień "Forbesa" na najbardziej wpływowe związki na świecie.

Hiszpańska prasa przekazała niedawno plotki o rzekomym rozstaniu piosekarki i gwiazdy Barcelony. 

W ostatnim czasie relacje między piłkarzem a wokalistką miały się zepsuć. Shakira przyłapała rzekomo Pique na zdradzie, a ten postanowił wyprowadzić się ze wspólnego mieszkania. Obecnie zawodnik przebywa na wakacjach i jest widywany... w klubach nocnych.

Kilka dni po pojawieniu się pierwszych doniesień o rozstaniu pary, Agencja PR reprezentująca parę opublikowała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

"Z przykrością potwierdzamy, że rozstaliśmy się. W trosce o dobro naszych dzieci, które są naszym najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy za zrozumienie" - napisali Shakira i Pique.

Przed opublikowaniem oświadczenia, Shakira trafiła od szpitala na skutek ataku paniki.

Głos w sprawie zabrała Lucy Mebarak, siostra wokalistki.

"Dochodzi do siebie, jest poza krajem" - powiedziała hiszpańskim dziennikarzom.

Kobieta uważa też, że rozstanie siostry i znanego piłkarza było "możliwe do przewidzenia".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL