Reklama

Reklama

Sara James zagra koncert na dworcu we Wrocławiu. To część Zimowego Pikniku Rodzinnego

Już za kilka godzin odbędzie się nietypowy koncert Sary James. Gwiazda tym razem zaśpiewa na Dworcu Głównym PKP we Wrocławiu. Jej występ będzie można oglądać za darmo.

Już za kilka godzin odbędzie się nietypowy koncert Sary James. Gwiazda tym razem zaśpiewa na Dworcu Głównym PKP we Wrocławiu. Jej występ będzie można oglądać za darmo.
Sara James na pikniku rodzinnym. Wstęp darmowy /fot. dagsoon /materiały promocyjne

Sara James to niezwykle uzdolniona wokalistka, która podbiła już nie tylko polską scenę muzyczną. Utalentowana 14-latka w 2021 roku skradła serca widzów i jurorów programu "The Voice Kids" emitowanego na kanale TVP2. Niezwykły talent zagwarantował jej jednogłośną wygraną. W tym samym roku ambitna nastolatka zaśpiewała też na Eurowizji Junior i wywalczyła drugie miejsce. Wzięła również udział w amerykańskim show "America's Got Talent", w którym ponownie zachwyciła miliony widzów i dotarła aż do finału.

Reklama

Mimo że kariera młodej wokalistki prężnie się rozwija, a ona sama zyskuje coraz większy rozgłos w światowej branży muzycznej, Sara wybiera nietypowe miejsca koncertu. Tym razem zdecydowała się zaśpiewać na... dworcu we Wrocławiu.

Sara James na rynku we Wrocławiu

Fani Sary nie muszą się niepokoić. Przed piosenkarką światowa kariera wciąż stoi otworem. Koncert James ma być jednym z punktów programu Zimowego Pikniku Rodzinnego - rozpocznie się o godzinie 18:45. 

Tego typu występy coraz częściej pojawiają się w kalendarzu gwiazdy. Tym razem wokalistka z pewnością znowu przyciągnie tłumy fanów, tym bardziej, że jej koncertu będzie można posłuchać za darmo.

Na uczestników wydarzenia czeka też wiele innych atrakcji. Odbędą się warsztaty artystyczne, eksperymenty naukowe i konkursy z nagrodami. Będzie można skorzystać z kina 9D czy symulatora jazdy pociągiem. Po zmroku przewidziany jest też pokaz laserowy z elementami pirotechniki. Najważniejszym punktem programu będzie koncert Sary James. Piosenkarka nie będzie jedyną znaną osobą, która pojawi się jutro na Dworcu PKP. Uczestnicy Zimowego Pikniku Rodzinnego będą mogli spotkać się też ze Sławomirem Szmalem i Rafałem Zawieruchą.

Piknik rozpocznie się o godzinie 12.00, a organizatorzy przewidują, że potrwa do godziny 20.00. W wydarzeniu może wziąć udział każdy. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne.

Maria Staroń

Czytaj też:

Viki Gabor ma dość komentujących jej życie? "Szukają sensacji, której nie ma"

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sara James

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy