Reklama

Reklama

Sara James na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Kurski zaprosił ją zaraz po Eurowizji Junior

Jacek Kurski postanowił zaskoczyć Sarę James zaraz po jej występie na Eurowizji Junior. Prezes TVP zaprosił wokalistkę na Sylwester Marzeń Dwójki.

Jacek Kurski postanowił zaskoczyć Sarę James zaraz po jej występie na Eurowizji Junior. Prezes TVP zaprosił wokalistkę na Sylwester Marzeń Dwójki.
Sara James wystąpi na Sylwestrze TVP /Piotr Molecki /East News

Sara James z piosenką "Somebody" (sprawdź!) reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2021 w Paryżu.

"Somebody" to utwór napisany specjalnie dla Sary na Eurowizję Junior 2021 przez znany i ceniony zespół autorów w składzie: Patryk Kumór, Tom Martin, Dominik Buczkowski-Wojtaszek oraz Jan Bielecki.

James ostatecznie zajęła drugie miejsce podczas konkursu Eurowizji Junior, zdobywając 218 punktów (116 od jury i 102 od widzów). Lepsza okazała się jedynie Malena z Armenii z utworem "Qami Qami" (sprawdź!).

Reklama

Sara James na Sylwestrze TVP

Jacek Kurski był jedną z pierwszych osób, które pogratulowały sukcesu Sarze James.

"Sposób w jaki reprezentowałaś Polskę napełnił nas wszystkich dumą. To tak, jakbyś wygrała. W kuluarach mówiono, że nasz kraj nie może wygrać trzech z czterech Eurowizji Junior. Dla nas to drugie miejsce jest jak zwycięstwo" - mówił.

13-letnia wokalistka pojawiła się też w "Gościu Wiadomości" razem z Kurskim.

 Podczas rozmowy zdementowała doniesienia na temat delegacji TVP, która miała rzekomo o nią nie dbać. "Wszyscy byli przy mnie i wspierali mnie. Dziękuję swojemu zespołowi z całego serca" - stwierdziła.

Chwilę później Jacek Kurski oficjalnie zaprosił Sarę James na scenę Sylwestra Marzeń z Dwójką. "Producenci jeszcze nic o tym nie wiedzą, ale się dowiedzą" - stwierdził.

Sylwester Marzeń z Dwójką. Kto wystąpi?

Podczas tego samego wywiadu Kurski zapowiedział, że w TVP na imprezie sylwestrowej wystąpi wielka, międzynarodowa gwiazda (użył określenia "TOP3 na całym świecie"). Do tej pory jednak kaliber wykonawców jest nieco skromniejszy.

W Zakopanem wystąpią: Zenon Martyniuk, Maryla Rodowicz, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Weekend, Playboys, Mig, Defis oraz Daria.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama