Reklama

Sara Boruc-Mannei szykuje debiutancki album "LoVe on your own" (singel "Łapię tlen")

W sierpniu ukaże się pierwsza płyta Sary Boruc-Mannei, znanej przede wszystkim z tego, że jest żoną Artura Boruca, byłego bramkarza piłkarskiej reprezentacji Polski.

W sierpniu ukaże się pierwsza płyta Sary Boruc-Mannei, znanej przede wszystkim z tego, że jest żoną Artura Boruca, byłego bramkarza piłkarskiej reprezentacji Polski.
Sara Boruc-Mannei szykuje debiutancki album /Universal Music Polska

Sara Boruc swoją karierę muzyczną będzie prowadzić pod szyldem Mannei - to jej panieńskie nazwisko.

Nie wszyscy wiedzą, że blogerka, celebrytka i gwiazdka telewizyjna od dawna interesuje się muzyką.

Jeszcze jako Sara Mannei w 2003 r. wzięła udział w drugiej edycji "Idola". Dotarła wówczas do etapu przesłuchań w teatrze, ale tam od jurorów usłyszała cztery razy "nie".

"Masz ogromny potencjał, ale umiejętności trochę ci brakuje. Zapraszam do siódmej edycji 'Idola'" - mówił wówczas Jacek Cygan.

Reklama

"Największym twoim przyjacielem jest wdzięk, największym wrogiem dźwięk" - dodał Kuba Wojewódzki.

Posłuchaj piosenki "Teksański" w serwisie Teksciory.pl

W 2007 r. Sara prywatnie związała się z bramkarzem Arturem Borucem - w lipcu 2014 r. wzięli ślub. Mają niespełna 8-letnią córkę Amelię.

"Bardzo chciałabym, aby ta płyta w końcu powstała. Muzyka to moja największa pasja. Wygrywa nawet z modą, którą zajmuję się na co dzień. To jednak śpiewanie towarzyszy mi od zawsze" - mówiła Sara w rozmowie z Newseria Lifestyle jeszcze w 2014 r.

Teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły debiutanckiego wydawnictwa, które nosić będzie tytuł "LoVe on your own". Jak czytamy w zapowiedzi, na płycie znajdzie się "13 wyjątkowych utworów utrzymanych w klimacie dojrzałego, kobiecego R’n’B".

Ma pojawić się też jeden "zaskakujący" duet. Wcześniej Sara zapowiadała, że chciałaby namówić do wspólnego śpiewania swojego męża.

W czwartek 14 czerwca pojawi się pierwszy singel "Łapię tlen".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sara Boruc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy