Roztańczony Ralph Kaminski (nowy teledysk "Lato bez Ciebie")

​Ralph Kaminski zaprezentował nowy teledysk. Klip powstał do utworu "Lato bez Ciebie" z debiutanckiej płyty wokalisty.

Kadr z teledysku "Lato bez Ciebie"

Utwór "Lato bez Ciebie" pochodzi z debiutanckiego albumu Ralpha Kaminskiego "Morze", który ukazał się 14 listopada 2016 roku nakładem wytwórni Fonobo Label.

Reklama

Do piosenki powstał teledysk, który wyreżyserował Michał Adam Góral na podstawie scenariusza Ralpha Kaminskiego.

W klipie oprócz wokalisty pojawiają się również członkowie jego zespołu My Best Band In The World oraz aktorzy znani z poprzednich teledysków Ralpha Kaminskiego, czyli Dominika Kachlik i Kamil Studnicki.

Pod hasłem "Lato Bez Ciebie" odbywa się druga odsłona trasy koncertowej promującej płytę "Morze". Ralph Kaminski z zespołem wystąpi 13 lipca w Tarnowie, 14 lipca w Warszawie, 3 sierpnia na festiwalu Dwa Brzegi, 5 sierpnia na OFF Festivalu oraz 2 września na Soundrive Festival.

Zobacz teledysk "Lato bez Ciebie":

Sprawdź tekst "Lato bez Ciebie" w serwisie Teksciory.pl!

Płyta "Morze" to kilkanaście niezwykle emocjonalnych kompozycji okraszonych dźwiękami skrzypiec i fortepianu. - Nie wiedziałem, czego się spodziewać. Marzyłem o tym, żeby ta płyta została w ogóle zauważona, bo wiedziałem, że tak ogromnie jest dopracowana, tak prawdziwa, tak przemyślana. To są stuprocentowo moje emocje. To jest wszystko, co chcę przekazać. Jest gigantyczna prawda w tej płycie. Miałem ogromną nadzieję, że to zostanie docenione. Ale ten odbiór jest dla mnie czymś niesamowicie wzruszającym. Czuję się doceniony za ten album - mówił Ralph w wywiadzie dla Interii. 

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorskie produkcje będące skrzyżowaniem alternatywnego popu i muzyki filmowej. Swoje kompozycje często okrasza dźwiękami skrzypiec i fortepianu. 

Sprawdź tekst utworu "Podobno" w serwisie Teksciory.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Ralph Kaminski

Reklama

Reklama

Reklama