Reklama

Reklama

Rory Feek nie może pogodzić się ze śmiercią żony

Mąż zmarłej gwiazdy country Joey Feek, po kilku miesiącach od jej śmierci, wciąż nie jest w stanie wybrać nagrobka dla żony, ponieważ ból po stracie jest zbyt duży.

Rory Feek i Joey Feek parą byli także na scenie (zdjęcie z 2011 r.)

Joey Feek w marcu 2016 roku, przegrała walkę z rakiem. Mąż zmarłej piosenkarki wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią bliskiej osoby.

W wywiadzie dla CBS, oznajmił, że nie jest w stanie wybrać nagrobku dla Joey. Miejsce spoczynku gwiazdy zdobi drewniany krzyż.

Rory Feek po śmierci żony, zaprzestał tworzyć muzykę. Małżeństwo tworzyło duet Joey + Rory. Artysta na ten moment nie wyobraża sobie tworzenia solo. Jak sam przyznaje nie twierdzi, że już nigdy nie wróci do muzyki, ale póki co nie chce występować na scenie bez żony.

Reklama

Joey na kilkanaście miesięcy przed śmiercią urodziła córkę Indianę, która cierpi na zespól Downa. Rory traktuje ich dziecko jako dar od Boga i wielką pociechę w codziennych chwilach.

"Ona jest uśmiechem na twarzy ojca, na której powinien być płacz. Ona jest radością w życiu rodziny, które powinno być wypełnione smutkiem" - tak o córce mówi Feek.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje