Reklama

Reklama

Roksana Węgiel zawiesi karierę. Wszystko z powodu brata

Rodzina Roksany Węgiel przygotowuje się na przyjście na świat jej nowego członka. Z powodu narodzin drugiego brata, 14-letnia wokalistka zamierza zrobić sobie przerwę od kariery na co najmniej miesiąc.

Rodzina Roksany Węgiel przygotowuje się na przyjście na świat jej nowego członka. Z powodu narodzin drugiego brata, 14-letnia wokalistka zamierza zrobić sobie przerwę od kariery na co najmniej miesiąc.
Roksana Węgiel wyczekuje narodzin brata /Andras Szilagyi /MWMedia

"Moja mama mnie zabije, ale tak - będę miała braciszka!" - wyznała jesienią zeszłego roku Roksana Węgiel w rozmowie z reporterem "Faktu".

Piosenkarka, która ma już jednego młodszego brata, zdradziła także, że rodzina powita nowego członka już w lutym 2020 r.

W rozmowie z "Fleszem" Roksana ujawniła, że jej brat będzie miał na imię Tymoteusz, a sama wokalistka przyznała, że gdy nowy członek rodziny przyjdzie na świat, zrobi sobie przynajmniej miesiąc wolnego i na chwilę zawiesi karierę.

"Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę spędzić czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim" - powiedziała.

Reklama

W rozmowie z gazetą poruszony został też wątek jej edukacji. Oto, co powiedziała 14-latka.

"Na razie rzeczywiście ciągle mi brakuje czasu. W szkole mam indywidualny tok nauczania. Spotykam się z nauczycielami i oni wyznaczają materiał, którego mam się nauczyć. Gdy się nauczę, to zdaję egzaminy. To jest chyba trudniejsze niż codzienna nauka, bo wymaga więcej samodyscypliny i samozaparcia, żeby w trasie się uczyć" - stwierdziła.

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel jest laureatką Eurowizji Junior 2018 z piosenką "Anyone I Want to Be" (posłuchaj!).

Dzięki wygranej w pierwszej polskiej edycji "The Voice Kids", została wybrana reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2018.

Debiutancki singel "Żyj" (sprawdź!) w serwisie YouTube wyświetlono ponad 13 milionów razy, a Roksana otrzymała za niego złotą płytę podczas gali Bestsellery Empiku 2018. W styczniu 2019 r. uzyskała nominację do nagrody Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku.

Przypomnijmy, że Roxie promuje obecnie swoją debiutancką płytę "Roksana Węgiel". Znalazło się na niej 13 utworów, a wśród nich takie przeboje, jak "Anyone I Want to Be" (sprawdź!), "Lay Low" (posłuchaj!), "Żyj", czy "Obiecuję" (posłuchaj!), których teledyski w serwisie Youtube osiągnęły ponad 80 milionów wyświetleń.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy