Reklama

Roksana Węgiel spotyka się z 26-latkiem? Tak skomentowała rewelacje internautów!

Sporo emocji wywołało internetowe śledztwo, w wyniku którego fani Roksany Węgiel jakoby poznali tożsamość jej chłopaka. Kończąca 11 stycznia 18 lat wokalistka zdecydowała się krótko skomentować te doniesienia. Co już wiemy?

Sporo emocji wywołało internetowe śledztwo, w wyniku którego fani Roksany Węgiel jakoby poznali tożsamość jej chłopaka. Kończąca 11 stycznia 18 lat wokalistka zdecydowała się krótko skomentować te doniesienia. Co już wiemy?
Roxie Węgiel nie zdradziła jeszcze tożsamości swojego chłopaka /AKPA

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia (posłuchaj!). Na jej koncerty przybywają tysiące nastolatków, a w social mediach śledzi ją ponad 1,3 miliona osób! Wokalistka, po swoim zwycięstwie w "The Voice Kids" i Eurowizji Junior (zobacz!), szybko zyskała wielu wiernych fanów. 

Reklama

Piosenkarka jest uwielbiana i bierze udział w wielu projektach. Już teraz wiadomo, że w dzień 18. urodzin Roxie (11 stycznia) ruszy pre-order jej najnowszego krążka, którego premiera wkrótce. Oznacza to, że 2023 rok będzie dla niej naprawdę bardzo aktywny zawodowo.

Roksana Węgiel ma chłopaka. Pokazała go na Instagramie!

Podczas niedawnej sesji pytań i odpowiedzi jeden z fanów Roxie spytał wprost: "Szukasz męża?".

Na to Roksana odpowiedziała: "Już znalazłam" zamieszczając zdjęcie pod choinką. Na fotografii zadbała o anonimowość swojego partnera przycinając zdjęcie tak, by nie było widać jego twarzy. 

Na fotografii było jednak widać buty chłopaka, a wprawne oczy obserwatorów zwróciły uwagę na to, do kogo mogą należeć. Na tej podstawie internauci szybko orzekli, że wybrankiem Roxie jest 26-letni Kevin Mglej (kompozytor piosenek dla m.in. Roksany Węgiel, Julii Żugaj, Viki Gabor i Justyny Steczkowskiej). To właśnie w jego towarzystwie i wokalisty Jeremiego Sikorskiego nastoletnia gwiazda spędzała pierwszy dzień 2023 roku.

Kevin Mglej odpowiada fanom Roksany Węgiel

Na śledztwo internautów postanowiła zareagować też sama Roxie Węgiel, decydując się na krótki i wyjaśniający sprawę komentarz.

"No błagam was... Konrad robił nam zdjęcie, stąd oznaczenie w poście" - podkreśliła przy najnowszym zdjęciu, tagując Konrada Tułaka, fotografa, operatora i reżysera, mającego na koncie współpracę z głównie sceną hiphopową (Mata, Young Leosia, Bedoes, Sobel).

"Mam wspaniałą dziewczynę (czy tam partnerkę, bo poważniej brzmi), cudownych przyjaciół i... pierwszą złotą płytę" - pisał Mglej w połowie grudnia 2022 r., gdy świętował swoje 26. urodziny.

Czytaj też:

Viki Gabor: nie muszę udawać [wywiad]

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama