Robbie Williams wysyła "sprzeczne sygnały" ("Mixed Signals")

Teledysk "Mixed Signals" Robbiego Williamsa doczekał się dwóch alternatywnych zakończeń. W jednej z wersji scenę lesbijską zagrała Ayda Field, żona brytyjskiego wokalisty.

Ayda Field zagrała w jednej z wersji teledysku Robbiego Williamsa

Do sieci trafił teledysk do trzeciego singla z płyty "The Heavy Entertainment Show" - "Mixed Signals". Tym razem Robbie Williams przedstawił aż trzy wersje klipu.

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "Mixed Signals" w serwisie Teksciory.pl!

Brytyjski wokalista zagrał męża zazdrosnego o swoją żonę, który boi się, że kobieta może przestać się nim interesować.

W pierwszej wersji klipu możemy zobaczyć wieczorne wyjście "żony" Robbiego z koleżankami na miasto. Po imprezie kobieta wraca do domu.

Pierwsze alternatywne zakończenie pokazuje, że "żona" Robbiego ląduje w łóżku z inną kobietą, graną przez Aydę Field, prawdziwą żonę 43-letniego gwiazdora.

"To był pomysł mojego męża, a nie mój!" - mówi o lesbijskim romansie 37-letnia aktorka telewizyjna.

W drugim alternatywnym zakończeniu teledyskowa partnerka Robbiego trafia do apartamentu, w którym przebywa... Gary Barlow, lider Take That, grupy, dzięki której sławę zdobył Robbie Williams.

Robbie formalnie rozstał się z kolegami w 2012 r., ale od czasu do czasu pojawia się z nimi na scenie. Część fanów liczy na to, że w związku z przypadającym na 2017 r. 25-leciem zespołu Williams powróci na dłużej.


Dowiedz się więcej na temat: Robbie Williams

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje