Reklama

Reklama

Red Lips: Ruda porywa do tańca. Zobacz teledysk "Ja wam zatańczę"

Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Ja wam zatańczę" grupy Red Lips. Wokalistka Ruda prezentuje się już w nowym kolorze włosów - zamiast rudych obecnie jest blondynką.

Red Lips na planie teledysku "Ja wam zatańczę"

Jak już informowaliśmy, "Ja wam zatańczę" to zapowiedź nowego albumu Red Lips, który ma pojawić się pod koniec tego roku.

"Nie wiem jak to się stało, może nasłuchałem się Chemical Brothers, może też nazbierało się już trochę rożnych wątków wymagających innej ekspresji. Z zasady jesteśmy rockowym zespołem i bunt mamy we krwi" - mówi Łukasz Lazer, gitarzysta i producent utworu.

"Jest wiele spraw, które nam się nie podobają, które nie podobają się też naszym słuchaczom. Trzeba było znaleźć temu ujście. Nie bierzcie jednak tego numeru śmiertelnie poważnie, nie zamierzamy demolować nikomu dobytku. Ustalmy, że to artystyczna forma wyrażenia naszych emocji co do otaczającej nas rzeczywistości" - dodaje Joanna "Ruda" Lazer.

Reklama

Sprawdź tekst "Ja wam zatańczę" w serwisie Teksciory.pl!

Autorami nagrania są Joanna Lazer i Mysław (tekst) oraz Łukasz Lazer, Joanna Lazer, Mysław i Arkadiusz Kopera (muzyka).Za teledysk odpowiada ekipa Mania Studio.W klipie poza muzykami dodatkowo wystąpiły tancerki Karolina "Cuki" Dziemieszkiewicz, Marta Winiczenko i Alicja Matyja.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Red Lips | Joanna Lazer | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje