Reklama

Reklama

Rayna Foss z Coal Chamber zaginęła. Policja poszukuje basistki

Rayna Foss, basistka zespołu Coal Chamber, od kilku miesięcy nie daje żadnych znaków życia. Policja poszukuje jej od września 2021 roku.

Ryana Foss jest poszukiwana przez policję / Facebook

Kobieta ostatni raz widziana była przez menedżera zespołu. Było to 7 września 2021 roku. Od tamtego czasu nikt nie ma z nią kontaktu. Policja w Nowym Orleanie jesienią nagłaśniała sprawę w mediach.

Kim jest Rayna Foss?

Rayna Foss to jedna założycielek Coal Chamber, który działał w latach 1994-2003, a następnie powrócił w 2011 r., by zakończyć działalność pięć lat później. Basistka współtworzyła pierwsze trzy płyty zespołu - "Coal Chamber" (1997), "Chamber Music" (1999) oraz "Dark Days" (2002). Po wydaniu "Chamber Music" odeszła z grupy, gdy była w ciąży. Ostatecznie zrezygnowała z gry w Coal Chamber po premierze "Dark Days", by opiekować się swoją małą córką.

Reklama

"Przez całe życie zajmowałam się tańcem, nigdy nie planowałam zostać basistką. Byłam na imprezie i zobaczyłam coś szafie. Wyglądało jak gitara. To było trochę jak wygłupianie się. Mój znajomy stwierdził, że nigdy nie gra na basie i mi go podarował. To było sześć miesięcy przed dołączeniem do zespołu" - mówiła w jednym z niewielu wywiadów, których udzieliła.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje