Reklama

Reklama

Rammstein kręci teledysk w Polsce? Wszystko na to wskazuje!

Niedawno publikowaliśmy zdjęcie przedstawiające rapera Malika Montana na spotkaniu z Tillem Lindemannem - wokalistą grupy Rammstein. Według twórców strony Feuerräder - polskiego fanclubu zespołu, jego muzycy zespołu byli widziani ostatnio na warszawskiej starówce. To jednak nie wszystko!

Till Lindemann jest wokalistą grupy Rammstein

Rammstein jest obecny na scenie od 1994 roku. Niemiecka kapela, nagrywająca piosenki głównie w ojczystym języku, zadebiutowała albumem "Herzeleid" w 1995 roku, jednak rozgłos zyskała dopiero po wydaniu albumu "Sehnsucht" z 1997 roku, który do chwili obecnej jest najlepiej sprzedającym się wydawnictwem zespołu.

W samych Stanach Zjednoczonych album ten sprzedał się w rekordowym nakładzie miliona egzemplarzy, otrzymując za to osiągnięcie certyfikat platynowej płyty.

Na całym świecie Rammstein sprzedali ponad 35 milionów płyt. Największe przeboje kapeli to "Engel", "Du hast", "Links 2-3-4", "Amerika" czy "Pussy".

Reklama

Nazwa zespołu pochodzi od amerykańskiej bazy lotniczej Ramstein Air Base w Niemczech. Nazwa zespołu była wymyślona prześmiewczo i ze względu na niewiedzę omyłkowo zapisana przez dwa "m".

Rammstein kręci nowy teledysk w Polsce?

Wiele wskazuje na to, że zespół kręci nowy teledysk w Polsce. 

Niedawno wspominaliśmy o spotkaniu rapera Malika Montany z Tillem Lindemannem - wokalistą Rammstein.

Malik Montana to pseudonim. Naprawdę nazywa się Ghawsi Mosa i jest pochodzenia afgańskiego. Jest także jednym z najpopularniejszych wykonawców wśród młodego pokolenia. 

Na swoim Instagramie raper udostępnił zdjęcie, na którym towarzyszy mu Till Lindemann - woklaista niemieckiej grupy Rammstein.

Na zdjęciu Panowie siedzą razem na kanapie i... palą cygara. Fani szybko odgadnęli, że Panowie znajdują się palarni cygar Humidor, która umiejscowiona jest w Hotelu Europejskim w Warszawie.

Co więcej, administratorzy strony polskiego fanclubu Rammstein - Feuerräder, poinformowali, że muzycy grupy: Paul Landers (gitarzysta) i Christoph Schneider (perkusista) byli widziani na warszawskiej starówce.

Najciekawszą informacją, która wydaje się potwierdzać pogłoski o kręceniu przez muzyków nowego klipu w naszym kraju, jest opublikowanie przez Joerna Heitmanna na Instagramie zdjęcie.

Heitmann stworzył takie klipy do takich piosenek Rammsteina, jak m.in. "Sonne", "Amerika", czy "Ohne Dich", 'Keine Lust". Współpracował z zespołem także przy obrazkach promujących ostatni album niemieckich gwiazd.

Artysta oznaczył lokalizację przy zdjęciu - jest to Szpital Psychiatryczny w Tworkach pod Warszawą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje