Reklama

Queens: Kolorowo i egzotycznie

"I Fell In Love" to tytuł piosenki zespołu Queens, która zakwalifikowana została do finałów polskich eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizja Ateny 2006. O kompozycji i szansach zespołu na awans Agnieszka Maksyjan, wokalistka Queens, opowiedziała w rozmowie z INTERIA.PL. Na naszych stronach możecie również obejrzeć eurowizyjny klip "I Fell In Love"

Agnieszka - oraz jej koleżanki Monika Niedek i Patrycja Wódz - awans do finału preselekcji przyjęły w dość niezwykły sposób.

Reklama

- Wyników właściwe jeszcze nie przyjęłyśmy, bo tak naprawdę jeszcze to do nas nie dotarło (śmiech). Właściwe nie mamy nawet czasu, żeby to uczcić - jesteśmy tak bardzo zajęte.

- Ale rozmawiałyśmy o tym, że w finałowym koncercie 28 stycznia fajnie byłoby wystąpić na samym końcu, jako 15. I okazało się, że właśnie tak nas wylosowano!

- Nasza menedżerka prawie zemdlała z wrażenia! To był taki zbieg okoliczności, że już większego nie mogłyśmy sobie wymarzyć.

- Jest to dla nas wielki sukces, gdyż jesteśmy ze sobą dopiero od pół roku. To jest świetna sprawa, bo uwielbiamy występować.

Queens zaprezentują podczas finałowego koncertu "Piosenka dla Europy" utwór "I Fell In Love".

- Piosenkę napisał Marcin Nierubiec. Jest to młody, bardzo sympatyczny człowiek, który odwiedził nas na planie teledysku, który zrealizowałyśmy w budynku Focus w Warszawie. Klip opowiada o tym, że młode dziewczyny wpadają do biurowca ze swoimi znajomymi i postanawiają zrobić tam małe zamieszanie.

- A Marcin Nierubiec był w takim szoku, że jego piosenka awansowała do krajowego finału Eurowizji, iż postanowił nas odwiedzić i nawet podawał nam herbatę na planie teledysku. Pytał nas, czy przypadkiem nie jesteśmy głodne i bardzo o nas dbał.

- Wszystko jest bardzo kolorowe i sympatyczne. Mam nadzieję, że teledysk będzie się wszystkim podobał. Muszę dodać, ze mamy nową projektantkę strojów, która tworzy ubrania czerpiąc inspiracje z kultur różnych krajów. Będzie kolorowo i egzotycznie.

A jak Queens widzą swej szanse w finale polskich eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizja?

- Jeszcze nie zastanawiamy się nad tym. Nie słyszałam piosenek konkurencji i nie chcę ich słyszeć. Chcemy dać z siebie wszystko. Nasza piosenka i choreografia bardzo nam się podoba i zależy nam na tym, żeby być zadowolonym z występu.

- To, jak ludzie nas ocenią, już od nas nie zależy. Nie chcemy się denerwować i zobaczymy jak to będzie w odpowiednim czasie.

Z innych wieści z obozu Queen warto dodać, iż wkrótce wydany zostanie debiutancki album tria.

- Płyta ukaże się w ostatnim tygodniu stycznia lub w pierwszym tygodniu lutego i na pewno będzie to spora niespodzianka dla wszystkich.

Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć także najnowszą galerię zdjęć zespołu Queens.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love | awans | eurowizja | piosenka | piosenki | kolorowe | Queens

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje