Reklama

Reklama

Quebonafide i Tommy Cash w końcu razem! Zobacz klip "Benz Dealer" i sprawdź tekst

O wspólnym utworze Quebonafide i Tommy’ego Casha przed jego premierą krążyły legendy. Teraz do sieci po wielu miesiącach oczekiwania trafił singel "Benz Dealer"/

Quebonafide w końcu zaprezentował teledysk z Tommym Cashem

Prace na projektem trwały ponad dwa lata. W międzyczasie w sieci pojawiło się mnóstwo plotek na temat domniemanej współpracy artystów.

W "Benz Dealer" Quebonafide oraz Tommy Cash, jeden z najbardziej ekscentrycznych raperów na scenie międzynarodowej, zabierają nas na przejażdżkę przez świat mrocznych fantazji, gdzie szara rzeczywistość zderza się z symbolami przepychu i luksusu.

Kim jest Tommy Cash? Jego teledyski podbijają sieć!

Reklama

W teledysku gościnnie pojawia się mistrz wagi ciężkiej - Mariusz Wach. Wideo wyreżyserował Sebastian Pańczyk. Za produkcję odpowiada DOBRO, a za postprodukcję Platige Image.

Nie jest to pierwsza współpraca Quebonafide z zagranicznym artystą o międzynarodowej randze. W utworze "Matcha Latte" gościnnie pojawia się Mick Jenkins - jeden z najpopularniejszych obecnie raperów młodego pokolenia na światowej scenie hiphopowej.

Sprawdź tekst "Benz Dealer" Quebonafide i Tommy'ego Casha w serwisie Teksciory.pl

Ostatni album Quebonafide - "Romantic Psycho" - był jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Polsce w 2020 roku. Wydawnictwo otrzymało status potrójnej platyny.

"'Romantic Psycho' to bowiem najlepszy Quebo, jakiego dane było nam usłyszeć od wielu, wielu lat" - pisał nasz recenzent.

 


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: quebonafide | Tommy Cash

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje