Reklama

Reklama

Przemowa Taylor Swift reklamą gali Grammy 2017

Fragment przemowy Taylor Swift z gali rozdania nagród Grammy w 2016 roku został wykorzystany w reklamie promującej tegoroczną ceremonię.

Taylor Swift podczas ceremonii Grammy 2016

Podczas gali Grammy 2016 Taylor Swift odebrała trzy statuetki złotego gramofonu, w tym najważniejsze wyróżnienie wieczoru - dla albumu roku (za płytę "1989").

W swoim przemówieniu, które szybko obiegło media na całym świecie, Swift nie tylko podkreśliła fakt bycia pierwszą kobietą, która dwukrotnie zdobyła nagrodę Grammy dla płyty roku, ale i z klasą utarła nosa Kanye Westowi. Raper w utworze "Famous" niejako przypisał sobie zasługę rozsławienia Amerykanki. W tekście znajduje się linijka: "Mógłbym uprawiać seks z Taylor. Sprawiłem, że ta zdzira stała się sławna".

Reklama

West miał na myśli galę VMA z 2009 roku, kiedy w trakcie odbierania przez wokalistkę nagrody, wyszedł na scenę i powiedział, że to nie ona, a Beyonce zasłużyła na statuetkę za najlepszy teledysk.

"Stojąc tutaj, chcę powiedzieć wszystkim młodym kobietom - będziecie miały do czynienia z ludźmi, którzy będą chcieli umniejszyć wasz sukces lub przypisać sobie zasługi za wasze osiągnięcia albo waszą sławę. Jednak jeżeli skupicie się na pracy i nie dacie się zdominować tym osobom, to kiedy dotrzecie tam, gdzie zmierzacie, rozejrzycie się wokół i zorientujecie się, że to tylko i wyłącznie wasza zasługa. I będzie to najlepsze uczucie na świecie. Dziękuję za ten moment" - powiedziała Swift, bezpośrednio odnosząc się do fragmentu utworu "Famous" Westa.

Słowa Amerykanki wykorzystano w spocie reklamującym tegoroczną ceremonię rozdania nagród Grammy. Wystąpiły w nim młode kobiety i dziewczynki prezentujące swoje różne hobby. Gala Grammy 2017 odbędzie się 12 lutego. 

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift | Kanye West | Grammy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje