Reklama

Premiera nowego singla zespołu Organek. Posłuchaj "Walcz"

Po sukcesach odniesionych przez albumy "Głupi" oraz "Czarna Madonna", kwartet Organek otwiera następny rozdział w swojej twórczości. Opublikowali premierowy singel, który nosi tytuł "Walcz".

Organek nagrał utwór w ramach akcji Fundacji Człowiek

Po utworach, które pokochała publiczność, takich jak "Głupi Ja", "Wiosna", "Czarna Madonna", "Mississippi w ogniu" i "Pogo" nadszedł czas na piosenkę "Walcz"

Reklama

"'Walcz' to piosenka o nas wszystkich, czyli o ludziach, którym ostatni rok dał w kość. Ale wychodzimy z niego mocniejsi, bo walka jest wpisana w naszą tożsamość. 

Ciężko się nam wszystkim ostatnio żyło, trochę 'świata' zwaliło się na nasze głowy. Nie znam chyba osoby, która nie doświadczyła w ostatnim czasie jakiegoś rodzaju kryzysu psychicznego" - mówił Tomasz Organek, a na antenie Radia 357 powiedział, że sam tego doświadczył, zmagając się z koronawirusem.

"Wraz z Fundacją Człowiek postanowiliśmy stworzyć pewnego rodzaju ułatwienie dla osób, które zdecydują się poszukać pomocy dla siebie lub bliskich. Stworzyliśmy mapę sprawdzonych adresów do specjalistów i terapeutów. Musimy walczyć o siebie, nikt za nas tego nie zrobi" - dodał. 

Utwór "Walcz" jest częścią akcji informacyjnej Fundacji Człowiek dotyczącej bezpłatnej pomocy terapeutycznej osobom w kryzysie psychicznym, w tym poszkodowanym w wyniku obecnej epidemii koronawirusa. 

Reżyserem teledysku do utworu "Walcz" jest Agata Trzebuchowska. Za zdjęcia odpowiada Maciej Edelman. Wśród aktorów zaproszonych do teledysku jest Eliza Rycembel

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Organek | Tomasz Organek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje