Reklama

Poznajecie go? To zdjęcie go motywuje

Trochę zapomniany brytyjski piosenkarz Craig David trafił na pierwsze strony tabloidów.

Wokalista opublikował na Twitterze zdjęcie, na którym prezentuje imponującą muskulaturę. Jak się jednak okazuje, Craig David nie zamierzał pochwalić się nową rzeźbą - zdjęcie zostało bowiem wykonane jakiś czas temu.

Piosenkarz ujawnił, że powyższa fotografia mobilizuje go do dalszej pracy nad sylwetką i do utrzymania diety. Kiedy tylko najdzie go pokusa na porzucenie zdrowego trybu życia, zdjęcie "przywołuje go do porządku".

"Jednym z najlepszych sposób, by nie dać się ponieść pokusom w chwilach, gdy czujesz się słabszy lub zagubiony, są motywatory. One pozwalają ci skoncentrować się, a dzięki temu nie zrobisz czegoś, co później mógłbyś żałować" - napisał Craig David.

Reklama

"W tym przypadku, kiedy w trakcie treningu przechodzę na dietę i mam ochotę zjeść wszystkie batoniki czekoladowe jakie wpadną w moje ręce, zwłaszcza gdy podróżuję samolotami, wtedy zerkam na to zdjęcie. Jest w moim telefonie w folderze 'Bądź skoncentrowany', który przypomina mi za każdym razem o moich celach i jak świetnie się czuję, gdy je osiągnę" - kontynuuje wywód.

"To cudowne, gdy udaje mi się ignorować podszepty moich słabości, które przypominają mi stare czasy. Uwierzcie, to naprawdę działa" - zapewnia piosenkarz.

"Kiedy patrzę na to zdjęcie wiem, że nie mogę pozwolić sobie na chwilę słabości i wiem, że stać mnie na to! Błyskawicznie jestem z powrotem na ścieżce do osiągnięcia kolejnego celu" - tłumaczy.

Craig David przyznał, że ma również motywatory w studiu nagraniowym oraz zdjęcia przypominające mu, jak ważni są przyjaciele.

"Powinniście tego spróbować" - zachęca wokalista.

Zobacz teledyski Craiga Davida na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: piosenkarz | Craig David | zdjęcie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy