Popek wraca do MMA. Wystąpi na gali KSW?

Popek potwierdził, że znów stanie do walki w MMA. Raper umieścił już w internecie filmik pt. "Wracam i walczę w KSW".

Popek ogłasza powrót do MMA

O możliwym powrocie Popka do MMA mówiło się od dłuższego czasu, a ostatnio spekulacje podsycił jeszcze współwłaściciel federacji KSW Maciej Kawulski, który opublikował wspólne zdjęcie z raperem.

Reklama

"Król we właściwym miejscu" - napisał na swoim Twitterze Kawulski obok fotografii z członkiem Gangu Albanii.

Przedstawiciele KSW jeszcze tego nie potwierdzili, ale wszystko wskazuje na to, że organizacja podpisała kontrakt z Popkiem.

"Pozdrawiam i żegnam fanów mojej oszołomki, wyskakiwania i biegania w stroju Abdula. Wracam do KSW, także będę tylko biegał po lasach" - zapowiedział Popek. Kilkunastosekundowy filmik od piątku (20 maja) zanotował ponad 240 tys. odtworzeń.

To nie pierwszy raz, kiedy Popek pokaże się na gali KSW. 37-latek błysnął już przemówieniem podczas otwarcia gali KSW32: Road to Wembley, ale nigdy jeszcze nie występował na galach w charakterze zawodnika.

Popek stoczył w przeszłości trzy walki w MMA. Wszystkie pojedynki odbyły się w Wielkiej Brytanii w 2008 roku. W pierwszych dwóch pojedynkach pokonał Glena Reida oraz Keva Simsa. W swoim trzecim starciu przegrał z Sanderem Duyvisem. Tuż po zakończeniu pojedynku jego fani zdemolowali halę. Od tej pory miał zakaz występów w walkach MMA na terenie Anglii.

Dowiedz się więcej na temat: Popek | KSW

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje