Reklama

Piękni i Młodzi: Magda i Dawid Narożny się rozwodzą. Mają już nowych partnerów

Współtworzący discopolową grupę Piękni i Młodzi Magdalena i Dawid Narożny, po niedawnym rozstaniu mają już nowych partnerów.

Współtworzący discopolową grupę Piękni i Młodzi Magdalena i Dawid Narożny, po niedawnym rozstaniu mają już nowych partnerów.
Dawid Narożny, Magda Narożny i Daniel Wilczewski (Piękni i Młodzi) /AKPA

Trio z Łomży (małżeństwo Magdalena i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski) w szybkim tempie zdobyły status gwiazdy disco polo.

Formacja była pierwszym w historii gatunku zespołem, który awansował do finału polsatowskiego show "Must Be The Music".

Posłuchaj przeboju "Kocham się w tobie" w serwisie Teksciory.pl!

Dorobek grupy Piękni i Młodzi obejmuje płyty "Niewiara" i "Tak już bez ciebie" oraz pięć singli, które osiągnęły wielomilionową oglądalność. Największe przeboje to "Ona jest taka cudowna" (ponad 73 mln odsłon), "Kocham się w tobie" (ponad 56 mln) i "Tak już bez ciebie" (ponad 40 mln).

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "Ona jest taka cudowna" w serwisie Teksciory.pl!

Pod koniec czerwca na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają 9-letnią córkę Gabrielę.

"Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym... Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety czasem tak bywa ze drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie dopóki zdrowie nam na to pozwoli" - napisali członkowie zespołu Piękni i Młodzi.


Teraz okazuje się, że Dawid i Magda znaleźli już nowych partnerów. Mężczyzna związał się z blondynką o imieniu Joanna, a jego była żona spotyka się z tajemniczym mężczyzną. Nowa miłość Narożnego pochwaliła się w sieci, że jej ukochany zasypuje ją kwiatami bez okazji."Ostatnio szczęście i miłość mnie nie opuszcza" - napisała Joanna w jednym z komentarzy na swoim Instagramie.

Na fali popularności grupy Magda Narożna w połowie 2015 r. pojawiła się na okładce magazynu "CKM".

Z piosenką "Na serca dnie" Piękni i Młodzi bez powodzenia próbowali swoich sił w eliminacjach do Eurowizji 2016.

"Ręka męża czy już nie?" - zapytała jedna z fanek wokalistki. "Tak, być może przyszłego" - odpisała Magda Narożna.


INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Piękni i Młodzi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy