Reklama

Reklama

Piękni i Młodzi: Dawid Narożny wyrzucony! "Otrzymał pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie"

Sytuacja w discopolowym zespole Piękni i Młodzi zmienia się jak w kalejdoskopie. Jeszcze w środę (7 stycznia) Dawid Narożny zapewniał, że rodzinne problemy (rozwód z wokalistką Magdą Narożną) nie będą mieć wpływu na przyszłość grupy. Tymczasem jego była żona ogłosiła, że właśnie wyrzuciła go z formacji.

Sytuacja w discopolowym zespole Piękni i Młodzi zmienia się jak w kalejdoskopie. Jeszcze w środę (7 stycznia) Dawid Narożny zapewniał, że rodzinne problemy (rozwód z wokalistką Magdą Narożną) nie będą mieć wpływu na przyszłość grupy. Tymczasem jego była żona ogłosiła, że właśnie wyrzuciła go z formacji.
Magda Narożna poinformowała o zmianach w składzie grupy Piękni i Młodzi /Paweł Murzyn /East News

Przypomnijmy, że pochodząca z Łomży formacja w szybkim tempie zdobyła status gwiazdy disco polo. Grupa była pierwszym w historii gatunku zespołem, który awansował do finału polsatowskiego show "Must Be The Music" (sprawdź!).

Trio tworzyli Magdalena i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski. Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają 9-letnią córkę Gabrielę. Byli małżonkowie dalej występują razem na scenie.

Reklama

Szybko okazało się, że Dawid i Magda znaleźli już nowych partnerów. Mężczyzna związał się z blondynką o imieniu Joanna.

Z kolei Magda Narożna pod koniec września 2019 r. oficjalnie pokazała swojego nowego ukochanego. To Krzysztof Byniak, z którym wokalistka bawiła się na weselu przyjaciół.

2 stycznia (dwa dni po koncercie grupy podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem) doszło do sprzeczki między obiema parami. W jej efekcie do szpitala trafiła ukochana Dawida Narożnego.

Obie strony tuż po zdarzeniu podkreślały, że prywatne sprawy nie wpłyną na dalszą działalność grupy Piękni i Młodzi (posłuchaj!). Tymczasem Magda Narożna właśnie poinformowała o zmianach w zespole.

"Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony został Dawid Narożny - czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu" - czytamy w komunikacie.

Najbliższy koncert w zmienionym składzie odbędzie się 18 stycznia.

"Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie" - zapowiadają Piękni i Młodzi.


Dorobek zespołu obejmuje płyty "Niewiara" i "Tak już bez ciebie" oraz pięć singli, które osiągnęły wielomilionową oglądalność.Największe przeboje to "Ona jest taka cudowna" (ponad 77 mln odsłon), "Kocham się w tobie" (ponad 59 mln), "Tak już bez ciebie" (ponad 46 mln, posłuchaj!), "Niewiara" (45 mln, posłuchaj!) i "Chciałabym spać z tobą" (40 mln).

Sprawdź tekst przeboju "Kocham się w tobie" w serwisie Teksciory.pl!

Na fali popularności grupy Magda Narożna w połowie 2015 r. pojawiła się na okładce magazynu "CKM".

Z piosenką "Na serca dnie" Piękni i Młodzi bez powodzenia próbowali swoich sił w eliminacjach do Eurowizji 2016.

Sprawdź tekst piosenki "Ona jest taka cudowna" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL