Reklama

Reklama

Paul McCartney szaleje na Instagramie! Jego film podbija sieć

Muzyk wprawił w osłupienie swoich fanów, a po chwili rozbawił ich do łez! Paul McCartney odpoczywał po noworocznej imprezie i prawdopodobnie po kilku drinkach zaprezentował swoje ulubione filtry na Instagramie. Sprawdź wideo, które podbija sieć.

Muzyk wprawił w osłupienie swoich fanów, a po chwili rozbawił ich do łez! Paul McCartney odpoczywał po noworocznej imprezie i prawdopodobnie po kilku drinkach zaprezentował swoje ulubione filtry na Instagramie. Sprawdź wideo, które podbija sieć.
Paul McCartney wygłupia się w sieci /Jim Dyson /Getty Images

Paul McCartney występuje na scenie już od przeszło 60 lat. W Beatlesach spędził zaledwie mały wycinek kariery, którą budował później także z zespołem Wings i w pojedynkę. Co roku muzyk spędza sylwestra i Nowy Rok na francuskiej wyspie St. Barts. Prawdopodobnie w tym roku uczynił to samo i udał się z żoną oraz najbliższymi przyjaciółmi celebrować rozpoczęcie 2022 roku w gorącej atmosferze.


To był dla Paula McCartneya całkiem aktywny rok - zaangażował się w stworzenie "McCartney IIImagined", tworzenie musicalu "To wspaniałe życie!", a także wydał na nowo słynny album Beatlesów "Let It Be" i dokument "Get Back". Nic dziwnego, że zdecydował się odpocząć od zgiełku na wyspie St. Barts. 

Reklama

Legenda The Beatles pochwaliła się na Instagramie, że podczas noworocznej imprezy zobaczyła "świetny, nowy zespół" - The Linstorm. Żartobliwy film, w którym muzyk parodiuje członków wymyślonej przez siebie grupy bardzo przypadł do gustu jego fanom. Paul McCartney zaprezentował tym samym swoje ulubione filtry w tej aplikacji.

Żywiołowy zespół z opisu McCartneya to "heavy-metalowo-folkowa grupa", składająca się z czterech artystów o bardzo różnym zewnętrznym wizerunku. Nieodłącznym elementem grupy ma być też... pijany menedżer! Grupę tworzą szwedzka frontmanka (przypominająca Pippi Pończoszankę) Olga; anielski, bezimienny klawiszowiec; basista Trinket oraz chamski perkusista - knur Mac.

Dobrze widzieć byłego Beatlesa w tak dobrym nastroju. W końcu legenda muzyki w 2022 roku chciałaby znów wyruszyć w trasę (ostatnie koncerty grał w 2019 roku), a poza tym w tym roku skończy on 80 lat, więc na pewno będzie chciał w jakiś sposób celebrować tak ważny jubileusz. 

Paul McCartney już tak nie wygląda!

Muzyk jest na pierwszych stronach gazet niemal bez przerwy od 1963 roku! Przez lata bardzo się zmienił, a w ostatnim czasie przestał farbować swoje włosy i pokazał się z innej strony - jako "siwy Beatle". Przy okazji wydał m.in. dwie książki dla dzieci o przygodach "Przedziadka".

Choć na co dzień mieszka w Stanach, to McCartney jest częstym gościem w Londynie, gdzie od ponad 50 lat znajduje się jeden z jego domów. W październiku 2021 roku znów pojawił się w stolicy Wielkiej Brytanii i zaskoczył swoim nowym wyglądem - do niemal całkowicie siwych włosów dołączył zarost. Fani komplementują jego wygląd i uważają, że Paul w końcu wygląda adekwatnie do swojego wieku, a także elegancko. Paul McCartney 18 czerwca 2022 roku skończy 80 lat.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL