Reklama

Reklama

Patrick The Pan wraz z Ralphem Kaminskim (klip "Imiona tajfunów")

Do sieci trafił nowy teledysk Patrick The Pan "Imiona tajfunów". Utwór powstał we współpracy z Ralphem Kaminskim.

Do sieci trafił nowy teledysk Patrick The Pan "Imiona tajfunów". Utwór powstał we współpracy z Ralphem Kaminskim.
"Imiona tajfunów" to nowy utwór Patrick The Pan /materiały prasowe

"Imiona tajfunów" to najnowszy utwór Patrick The Pan, czyli Piotra Madeja. Opublikowana w październiku piosenka zapowiada trzeci album PTP, który ukaże się wiosną 2018 roku. Gościnnie w utworze zaśpiewał Ralph Kaminski.

Sprawdź tekst piosenki "Imiona tajfunów" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Do numeru powstał teledysk, w którym wykorzystano ujęcia z różnych manifestacji i marszów. W rolach głównych wystąpili Tomasz Schuchardt oraz Natalia Atmańska.

"'Imiona Tajfunów' to pierwsza piosenka polityczna w moim życiu. Wiadomości czytam 3 razy dziennie, jednak zawsze sprawy polityczne raczej mnie nie interesowały. Wydarzenia z naszego kraju z ostatniego roku sprawiły jednak, że zaczęła się we mnie budzić złość, trudna do okiełznania. Te emocje były dla mnie swoistą nowością, bo do tej pory sprawy polityczne nie wywoływały u mnie żadnych emocji. Gdy ludzie zaczęli wychodzić masowo na ulicę, zdałem sobie sprawę, że to efekt, tej samej złości, którą czułem też w sobie, tylko to był krok dalej. Było to dla mnie na tyle fascynujące, że postanowiłem napisać o tym piosenkę" - napisał na Facebooku Madej.

- Bardzo mi się spodobała ta piosenka. Temat jest dość kontrowersyjny, ale chciałem wziąć w tym udział no i bardzo się cieszę, że razem zaśpiewamy, bo bardzo mi się podoba to co, on robi. To jest tak naprawdę mój pierwszy występ gościnny, w którym nie miałem wpływu na kompozycję. Przyjechałem do studia i zaśpiewałem to, co mi kazano, ale to też był nowy rodzaj doświadczenia i kompromisu. Ja jestem control freakem, sam wszystko komponuje i aranżuje, ale tutaj przyszedłem  i po prostu zaśpiewałem - mówił Interii o piosence Kaminski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama