Reklama

Paris Jackson i Gabriel Glenn już nie są parą. Córka Michaela Jacksona o astrologii i seksualności

Tuż po emisji na Facebooku ostatniego odcinka serii "Unfiltered Paris Jackson and Gabriel Glenn" okazało się, że para nie jest już razem. To córka Michaela Jacksona miała zakończyć dwuletni związek.

Paris Jackson rozstała się z partnerem

"Rozstali się kilka miesięcy temu, wrócili do siebie, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Pozostali przyjaciółmi" - twierdzi anonimowy informator magazynu "In Touch Weekly".

Reklama

W ostatnim odcinku "Unfiltered Paris Jackson and Gabriel Glenn" 22-letnia córka Michaela Jacksona tłumaczyła, że często kłóci się z Gabrielem Glennem, uzasadniając to względami astrologicznymi.

"Barany są bardzo niecierpliwe. Z kolei wiedziałam, że on jako Byk jest strasznie uparty" - mówiła.

Z kolei w jednym z ostatnich wywiadów w "People" Paris zdradziła, że nie czuje się dobrze z określeniem jej jako po prostu biseksualistki (wcześniej spotykała się z mężczyznami i kobietami).

Paris Jackson i o rok starszy Gabriel zaczęli spotykać się w 2018 r., gdy zobaczyła go na scenie z zespołem Trash Dogs w jednym z barów w Hollywood. Pod koniec czerwca razem wypuścili imienną EP-kę pod szyldem The Soundflowers (posłuchaj!).

Paris Jackson to drugie dziecko króla popu ze związku z Debbie Rowe. Jest też modelką i aktorką.

Michael Jackson, który zmarł w 2009 roku był jednym z najpopularniejszych wokalistów na całym świecie. Sprzedane w setkach milionów płyty oraz podbite listy przebojów z takimi utworami jak chociażby "Thriller" (posłuchaj!), "Billie Jean" (sprawdź klip!), "Dirty Diana" (posłuchaj!), zapewniły mu status króla popu.

Przypomnijmy, że Paris jest jedną ze spadkobierczyń majątku jej ojca wraz z Princem Michaele Jacksonem I oraz Princem Michaelem Jacksonem II "Blanket".

Nieograniczony dostęp do majątku Jacksona jego dzieci otrzymują stopniowo - ostatecznie cały spadek przejdzie w ich ręce, gdy skończą 40 lat. Amerykańskie media twierdzą, że od 2014 roczny zasiłek dla dzieci Jacksona wynosi osiem milionów dolarów.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paris Jackson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje