Reklama

Reklama

Ozzy Osbourne z problemami zdrowotnymi. Przejdzie poważną operację!

Ozzy Osbourne miewa w ostatnich latach sporo kłopotów. Jeszcze przed pandemią, z powodu kiepskiego zdrowia, musiał odwoływać i przekładać trasy koncertowe. Teraz dowiadujemy się, że wkrótce przejdzie skomplikowaną operację szyi i kręgosłupa.

Ozzy Osbourne miewa w ostatnich latach sporo kłopotów. Jeszcze przed pandemią, z powodu kiepskiego zdrowia, musiał odwoływać i przekładać trasy koncertowe. Teraz dowiadujemy się, że wkrótce przejdzie skomplikowaną operację szyi i kręgosłupa.
Ozzy Osbourne podda się poważnemu zabiegowi kręgosłupa / Sergei Bobylev/TASS /Getty Images

Żona Ozzy'ego, Sharon Osbourne, poinformowała media, że jej mąż musi przejść operację, by dojść do zdrowia po upadku, który przydarzył mu się w 2019 roku. Spowodował on przemieszczenie się metalowych prętów w jego ciele. Operacja ta ma skorygować problemy z szyją i kręgosłupem. 

Ozzy Osbourne - problemy zdrowotne legendy muzyki

Ostatni czas nie był łaskawy dla Osbourne'a. Na światło dzienne wyszły informacje, że muzyk od kilkunastu lat walczy z nieuleczalną chorobą Parkinsona, a miewał także wielokrotne infekcje gronkowcem, grypy i nawracające pęknięcia naczyń krwionośnych w oku. 

Reklama

By zapomnieć o problemach zdrowotnych, muzyk Black Sabbath zamknął się w studio i w 2020 roku pokazał światu swoje nowe dziecko - album "Ordinary Man". Teraz okazuje się, że od kwietnia 2021 nagrywa kolejny album i ma skończonych już 15 piosenek.

Ozzy Osbourne - trasa koncertowa 2022

W rozmowie z "Daily Mail" Księżniczka Ciemności, jak sama każe się nazywać Sharon Osbourne, powiedziała także, że najbardziej czeka na pozytywny wynik operacji, by jej mąż mógł powrócić do dawnego, scenicznego życia. "Najbardziej jestem podekscytowana powrotem mojego męża na scenę. O to się modlę. On tęskni za swoimi przyjaciółmi, muzykami - oni są jego partnerami. Tęskni za takim życiem" - tłumaczyła. Żona jest zdeterminowana, by muzyk wrócił na scenę choć na chwilę. "Kiedy tylko pozwolą artystom powrócić i znowu występować jeśli będę musiała, wypchnę go na wózek" - dodała Sharon.

Jeszcze niedawno w rozmowie z USA Today muzyk mówił, że czuł się tak źle, że sądził, że rodzina ukrywa przed nim złe informacje. "Nie wróciłem do siebie na 100%. Jestem dawnym sobą w 75%. Operacja kręgosłupa to zła wiadomość... Byłem w ogromnym bólu. Wciąż mocno go odczuwam. Nie tak, jak wtedy, ale był taki moment, o którym mówiłem Sharon - byłem przekonany, że umieram. Byłem w tak wielkim dyskomforcie, bólu i nieszczęściu. Myślałam, że oni wszyscy to przede mną ukrywają" - powiedział wokalista Black Sabbath

Ostatni koncert Książę Ciemności zagrał z końcem 2018 roku. Trasa "No More Tours II" została przełożona w Europie na styczeń 2022 roku. Podczas występów, na scenie na pewno pojawi się wieloletni współpracownik Ozzy'ego, Zakk Wylde

Daty koncertów na innych kontynentach nie są jeszcze znane. Najbliżej Polski Ozzy zagra w czeskiej Pradze, 28 stycznia 2022 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL