Reklama

Reklama

Ostatnia prośba matki Louisa Tomlinsona: Zmieniliście moje życie

Na Twitterze zmarłej 7 grudnia matki Louisa Tomlinsona znalazł się wpis z jej słowami podziękowania dla fanów grupy One Direction.

Na Twitterze zmarłej 7 grudnia matki Louisa Tomlinsona znalazł się wpis z jej słowami podziękowania dla fanów grupy One Direction.
Matka Louisa Tomlinsona miała 43 lata /David Fisher/REX/Shutterstock /East News

Przypomnijmy, że Johannah Deakin zmarła w wieku 43 lat. Mama Louisa Tomlinsona chorowała na ostrą odmianę białaczki.

Na profilu Johannah na Twitterze pojawił się wpis opublikowany przez jej męża Dana Deakina.

"Cześć, tu Dan. Johannah prosiła mnie, żebym to wysłał później. Chciała podziękować wam wszystkim i powiedzieć wam, że byliście niesamowici od samego początku" - napisał.

"Zmieniliście życie Louisa, ale także jej życie. Wasze wsparcie teraz jest tak mocne, jeśli nie najmocniejsze niż kiedykolwiek... Więc po raz ostatni od Johannah podziękowania za wszystko" - dodał mąż matki wokalisty One Direction (Dan Deakin nie jest jego ojcem; poślubił Johannah w lipcu 2014 r.).

Reklama

Louis Tomlinson ma przyrodnie rodzeństwo z małżeństwa Johannah z Markiem Tomlinsonem: Charlotte "Lottie", Félicité "Fizzy", bliźnięta Daisy i Phoebe oraz kolejne bliźnięta, których ojcem jest Dan Deakin: Ernest i Doris.

To umierająca Johannah namawiała Louisa Tomlinsona, by nie odwoływał swojego występu w finale programu "The X Factor", który odbył się 10 grudnia, trzy dni po jej śmierci. Wokalista przyznał potem, że było to dla niego ogromne wyzwanie.

"To było trudniejsze, niż mogłem sobie w ogóle wyobrazić" - napisał na Twitterze 24-letni gwiazdor.

Tomlinson w programie zaprezentował swój pierwszy solowy singel "Just Hold On" (efekt współpracy ze Stevem Aokim). Jego emocjonalny występ na stojąco oklaskiwali jurorzy programu: Simon Cowell, Sharon Osbourne, Nicole Scherzinger i Louis Walsh.

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Just Hold On" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL