Open'er Festival 2025: Tysiące osób na to czeka! Znamy pierwsze szczegóły

Za nami cztery dni wspaniałej zabawy na Open’er Festival 2024. Niektórzy nie zdążyli jeszcze odetchnąć, a organizatorzy już poczęstowali internautów przyszłoroczną zapowiedzią. Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się Open’er 2025!

Open'er Festival
Open'er FestivalEwelina Eris WójcikINTERIA.PL

Na scenie Open'er Festivalu 2024 zagościły największe światowe gwiazdy. Uczestnicy bawili się do świetnych występów takich wykonawców jak Foo Fighters, Dua Lipa, Doja Cat, Hozier, Maneskin i wiele innych. Nie brakowało również naszej polskiej reprezentacji, która dumnie prezentowała się na scenach, m.in. Taco Hemingway, OKI, Kasia Lins, Lordofon, Daria Ze Śląska, czy Matylda/Łukasiewicz. Co ciekawe, w tym roku bawiło się aż 130 tysięcy uczestników!

Open'er Festival 2025: Kiedy i gdzie się odbędzie?

Ledwo zamknęliśmy tegoroczną edycję festiwalu, a organizatorzy ujawnili pierwsze szczegóły następnej edycji. Open’er Festival 2025 odbędzie się od 2 do 5 lipca 2025 roku na lotnisku Gdynia-Kosakowo. To oznacza, że uczestnicy przybędą w dokładnie to samo miejsce, co na ostatniej edycji i w podobnych datach.

Można się spodziewać, że niedługo będą dostępne do zakupu bilety z puli Early Bird. Są to najtańsze wejściówki, które ukażą się jeszcze przed ogłoszeniem jakichkolwiek wykonawców. To zdecydowanie idealna okazja dla stałych bywalców Open'era.

Wyczekujemy więc następnych informacji i z niecierpliwością czekamy na pierwsze ogłoszenia.

Jak się bawił Open'er Festival 2024?INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas