Reklama

Reklama

Nowator przerabia "Dzień dobry, kocham cię" grupy Strachy na Lachy. "Niech to idzie w świat"

W hiszpańskiej Maladze powstał najnowszy teledysk Nowatora. "Dzień dobry, kocham cię" to nowa wersja przeboju grupy Strachy na Lachy.

W hiszpańskiej Maladze powstał najnowszy teledysk Nowatora. "Dzień dobry, kocham cię" to nowa wersja przeboju grupy Strachy na Lachy.
Nowator i Noelia Benitez w teledysku "Dzień dobry, kocham cię" /

"Utwór 'Dzień dobry, kocham cię' to propozycja Nowatora na jesienne wieczory. Gorące rytmy, z gorącym klipem prosto z Malagi w Hiszpanii, pozwolą choć na moment oderwać się od chłodniejszych dni w Polsce" - czytamy w opisie.

Za klip odpowiada pracująca już wcześniej z Nowatorem ekipa Garage Media Group. Na koncie ma także teledyski dla m.in. Adama Konkola i jego grupy Łzy, zespołów Video, Feel, Weekend i Masters.

Produkcją i aranżacją nowej wersji przeboju grupy Strachy na Lachy zajął się znany z Jeden Osiem L Chris Toffson. Dodatkowo gitary nagrał Bartosz Miecznikowski (zespół Pączki w Tłuszczu).

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "Dzień dobry, kocham cię" w serwisie Tekściory.pl!

W roli egzotycznej piękności u boku Nowatora pojawiła się Noelia Benitez.

"Choć Nowator nigdy nie wydawał singla, który już wcześniej był hitem, to tym razem przy okazji prośby i zrobienia nowej wersji na Festiwal Telewizyjny w Białymstoku, postanowił taki przygotować. Piosenka utrzymana jest w klimacie reggae, dub, ska" - czytamy.

Napisany przez Krzysztofa "Grabaża" Grabowskiego utwór pochodzi z drugiej płyty grupy Strachy na Lachy - "Piła tango" z 2005 roku.

Kim jest Nowator?

Nowator, czyli Paweł Lipski, to polski wokalista, autor tekstów i producent muzyczny pochodzący z Opoczna. Ukończył Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie klarnetu i fortepianu. Ma na swoim koncie wiele wyróżnień ZPAV (Związek Producentów Audio Video) za Platynowe i Złote Płyty.

Jest autorem takich hitów jak: "Z lewa do prawa", "Co tu jest grane", "Wrócę nad ranem", "Spadam stąd", "Wrzucam na luz", a także ponadczasowego utworu "Moja panienka". Łącznie jego utwory na samym YouTube zgromadziły ponad 200 mln wyświetleń.

W 2019 roku został jednym z jurorów show Polsatu "All Together Now: Śpiewajmy razem".

Współpracował z tak różnymi wykonawcami, jak m.in. Pezet, Jeden Osiem L, Papa Dance, Mrozu, Mateusz Mijal, Marian Lichtman, Mezo, Onar, Ten Typ Mes, Stachursky, Masters, Borixon, Paprodziad, Lerek, Ewa Jach, Top One, Antek Smykiewicz, Magda Femme czy Mariusz Kałamaga. W dorobku ma m.in. dwa solowe albumy "Alfabetyczny spis" z 2006 roku i "Co tu jest grane?", który ukazał się w 2019 r.

Pod koniec 2021 r. wypuścił duet z Jackiem Stachurskym - "Pójdę w tango".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama