Reklama

Reklama

Nowator i Stachursky idą w tango! Zobacz nowy teledysk!

Nowator prezentuje nowy utwór "Pójdę w tango". W utrzymanej w tanecznym klimacie piosence wystąpił także Jacek Stachursky.

Nowator prezentuje nowy utwór "Pójdę w tango". W utrzymanej w tanecznym klimacie piosence wystąpił także Jacek Stachursky.
Stachursky wystąpił w nowym utworze Nowatora / Lukasz Zarzycki /Agencja FORUM

"Pójdę w tango" to najnowsza propozycja Nowatora na nadchodzący karnawał. 

Tym razem gościnnie pojawia się Stachursky, który swoim charakterystycznym wokalem sprawia, że od razu chce się śpiewać refren razem z nimi. Aranżacje do utworu przygotował dobrze znany z klubowego brzmienia - Skytech.

"Kolejna wybuchowa mieszanka dobrze znanych artystów w kraju, może dać tylko jedno: imprezowy koktajl, który rozbuja niejeden parkiet w 2022 roku" - czytamy.

Za teledysk odpowiada ekipa Garage Media.

"Dzisiaj pójdę, pójdę w tango
i jedziemy z tą balangą
dzisiaj pójdę, pójdę w tango
w górę ręce wszyscy za mną" - śpiewa Stachursky.

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "Pójdę w tango" w serwisie Tekściory.pl!

Nowator, czyli Paweł Lipski, to polski wokalista, autor tekstów i producent muzyczny pochodzący z Opoczna. Ukończył Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie klarnetu i fortepianu. Ma na swoim koncie wiele wyróżnień ZPAV (Związek Producentów Audio Video) za Platynowe i Złote Płyty.

Jest autorem takich hitów jak: "Z lewa do prawa", "Co tu jest grane", "Wrócę nad ranem", "Spadam stąd", "Wrzucam na luz", a także ponadczasowego utworu "Moja panienka". Łącznie jego utwory na samym YouTube zgromadziły ponad 200 mln wyświetleń.

W 2019 roku został jednym z jurorów show Polsatu "All Together Now: Śpiewajmy razem".

Jacek Stachursky śpiewa pop, dance, disco, muzykę klubową (sprawdź!). Zdobył trzy złote płyty i sześć platynowych. Wśród fanów jego ostatnich produkcji najwięcej jest ludzi o połowę od niego młodszych.

Ostatnim albumem Stachursky'ego jest wydany w 2019 roku album "2k19". Utworem promującym płytę była "Doskozzza", która z miejsca stała się hitem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL