​Nowa odsłona "Albo Inaczej": Fismoll śpiewa "Sznurowadła" Fisza

Po sukcesie projektu "Albo Inaczej" wytwórnia Alkopoligamia postanowiła stworzyć jego kontynuację. Zaproszenie przyjął m.in. Fismoll, który zaśpiewał utwór "Sznurowadła" Fisza.

Fismoll wziął na warsztat utwór hiphopowy

Druga część "Albo Inaczej" dopuszcza do głosu młodych, utalentowanych wokalistów. Pierwszą odsłoną była Monika Borzym śpiewająca "Złe nawyki" zespołu 2cztery7, teraz przyszedł czas na męską rozgrywkę.

Reklama

Fismoll, bo o nim mowa, rzadko sięga po polskie teksty, więc tym większą niespodzianką jest posłuchać go w takim repertuarze. Muzyk na warsztat wziął utwór "Sznurowadła" Fisza.

Sam Fismoll zapowiada, że już niedługo ukaże się jego solowy album w całości po polsku oraz w całości nagrany i wyprodukowany przez niego w jego studiu w bloku i dodaje: "Przez całe życie miałem problem z polskimi tekstami. Emocje w nich były za blisko, za bardzo na twarz, nie było żadnej ściany dzielącej mnie i słowa, dlatego wszystko, co do tej pory zrobiłem, było w języku angielskim. Przychodzi jednak zawsze taki moment, że się człowiek budzi i nagle sobie uświadamia coś, co było dla niego zupełnie odległe, że to coś może być mu nagle najbliższe. I tak też się stało z polską liryką. Do niektórych rzeczy trzeba po prostu najzwyczajniej w świecie dorosnąć. Podobnie było z kawałkiem, który zaśpiewałem na projekt Alkopoligamii 'Albo Inaczej' - a łatwo nie było, bo wybraliśmy jeden z najbardziej emocjonalnych utworów w polskim rapie. Nie mogę się doczekać aż to usłyszycie".

Premierowo Fismolla wraz z zaangażowanymi w projekt "Albo Inaczej" od początku artystami - Krystyną Prońko, Andrzejem Dąbrowskim oraz zespołem Flexxip, będzie można usłyszeć już 24 czerwca w Pokoju na lato, czyli letnim pawilonie Muzeum Powstania Warszawskiego (ul. Towarowa 25). 

Sprawdź tekst utworu "Sznurowadła" w serwisie Teksciory.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Fismoll | Alkopoligamia | Albo Inaczej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje