Reklama

Reklama

Norbi: 90 tys. osób czeka w kolejce do "Koła fortuny"

Prezenter zaznacza, że na planie programu "Koło fortuny" panuje bardzo przyjazna atmosfera. Niedawno skończyła się realizacja kolejnych odcinków. Materiał na kolejne miesiące został już nagrany, w związku z czym fani nie muszą się obawiać, że pandemia i związane z nią obostrzenia przerwą transmitowanie ich ulubionego programu.

Norbi i Izabella Krzan tworzą duet w "Kole fortuny"

W 2019 roku Telewizja Polska zdecydowała się zamienić gospodarzy dwóch popularnych teleturniejów - "Koła fortuny" oraz "Jaka to melodia?". Od tego czasu program Dwójki prowadzi Norbert "Norbi" Dudziuk (sprawdź!), z kolei projekt emitowany na TVP1 Rafał Brzozowski (zobacz nowy klip!). Nowa edycja tego pierwszego pojawi się już wkrótce.

Reklama

"Jeżeli chodzi o 'Koło fortuny', jestem uśmiechnięty i spokojny, bo mamy ogromny zapas odcinków. Skończyliśmy pewien etap. W kwietniu wchodzimy znowu do studia i do czerwca będziemy pracowali. Mamy co najmniej kilkumiesięczne wyprzedzenie. W końcu są takie czasy, że nie wiemy, co się wydarzy" - mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Norbi.

"Koło fortuny" to program oparty na amerykańskim formacie show o takim samym tytule. To również jeden z najpopularniejszych teleturniejów w historii światowej telewizji. W Polsce pierwszy raz pojawił się już w 1992 roku. Emisja była jednak kilkukrotnie przerywana. W 2017 roku projekt powrócił i od tego czasu niezmiennie cieszy się ogromną oglądalnością. Norbi zdradza, że chętnych do wzięcia udziału w programie nie brakuje.

"Żal nam, że publiczności wciąż nie ma. Muszę przyznać, że 200 osób w studiu tworzyło wspaniałą atmosferę. Niestety nic nie możemy na to poradzić. Dobrze, że koło wciąż się kręci. Zdradzę, że 90 tys. ludzi czeka w kolejce, żeby przyjść na casting. Z jednej strony to bardzo miłe, ale z drugiej nie wiadomo, kiedy chętni się doczekają. To świadczy o ogromnej popularności tego programu. Chcielibyśmy przyjąć wszystkich, ale jest to niemożliwe. Rok ma tylko 12 miesięcy" - wyjaśnia.

Norbi tłumaczy, że uczestnicy programu po jego zakończeniu zazwyczaj są zadowoleni. Zaznaczają, że bardzo dobrze się bawili i z chęcią powtórzyliby to doświadczenie. Rodzinna atmosfera to jeden z czynników, który czyni program "Koło fortuny" tak chętnie oglądanym.

"Uczestnicy, kiedy się już dostają, są bardzo szczęśliwi. Na ogół oczywiście są również zdenerwowani, ale wcale się im nie dziwię. My z Izą staramy się ich wyluzować. Gdy spotykamy się na pamiątkowych zdjęciach, mówią, że z chęcią przyszliby do nas jeszcze raz. Ze względu na to, że dużo ludzi chce dostać się do programu, kolejka jest jednak długa" - podkreśla prezenter.

Wspomniana Iza to modelka Izabella Krzan, Miss Polonia 2016 i współprowadząca "Koła fortuny".

Największym przebojem Norbiego jest piosenka "Kobiety są gorące" z debiutanckiej płyty "Samertajm" (1997). Za to wydawnictwo wokalista zgarnął Fryderyka w kategorii album roku - dance & techno.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy