Reklama

Reklama

Niesamowita metamorfoza Viki Gabor! Jak teraz wygląda?

Od początku kariery Viki Gabor pokazuje się w tej samej fryzurze. W ostatnim nagraniu jednak zaskoczyła fanów. To pierwszy krok do zmiany wizerunku?

Od początku kariery Viki Gabor pokazuje się w tej samej fryzurze. W ostatnim nagraniu jednak zaskoczyła fanów. To pierwszy krok do zmiany wizerunku?
Viki Gabor jest jedną z najpopularniejszych młodych wokalistek w Polsce /TVP /Agencja FORUM

Wiktoria "Viki" Gabor to 12-letnia wokalistka (sprawdź!) mieszkająca w Krakowie. 

Szerszej publiczności dała się poznać w drugiej edycji "The Voice Kids", gdzie pod opieką Barona i Tomsona doszła do finału.

29 września wygrała finałowy odcinek "Szansy na sukces". Po pokonaniu 12-letniej Gabrieli Katzer i 11-letniej Nikoli Fiedor została wybrana reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2019.

Reklama

Podczas konkursu Viki Gabor wykonała piosenkę "Superhero", która zapewniła jej zwycięstwo. Później jej kariera szybko zaczęła się rozwijać. 

Nagrała m.in. utwór z Kayah. Piosenka "Ramię w ramię" jest dedykowana kobietom. "Utwór został stworzony z myślą o wszystkich kobietach, siostrach, dziewczynach, które trzymają się razem i dzięki temu mogą zmieniać świat!" - opowiadała Kayah (sprawdź tekst!) .

W kwietniu pojawił się nowy singel Viki Gabor - "Getaway". "Ten utwór jest dla mnie niezwykły. Od momentu, kiedy usłyszałam go po raz pierwszy, wiedziałam że będę chciała żeby każdy go znał! Praca na planie teledysku była niezwykła przygodą, od wylotu do Los Angeles, aż po pokój, w którym kiedyś przebywała Beyonce! Moje marzenia się spełniają, teledysk jest dokładnie taki jak bym chciała i mam nadzieję, że wszystkim się spodoba. Pamiętajcie, zawsze jest dobry czas na spełnianie swoich marzeń!" - mówiła Viki o swoim nowej piosence.

Teraz młoda wokalistka zrobiła fanom niemałą niespodziankę. Pokazała się bez grzywki, która stała się już jej znakiem rozpoznawczym!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama