Reklama

"Nie zabiłem Tupaca"

Odbywający obecnie karę dożywocia Walter 'King Tut' Johnson zaprzeczył oskarżeniom, jakoby był winny śmierci rapera Tupaca Shakura. Mężczyzna twierdzi natomiast, że pomagał ojcu zastrzelonego artysty w śledztwie.

Wywiad z Johnsonem pojawił się w magazynie "America's King".

Reklama

Więzień otrzymał dożywocie na mocy nowego prawa "Three Strikes" - Johnson trzykrotnie z rzędu został skazany za napad z bronią w ręku, za co otrzymał tak surową karę.

King Tut przyznał się do winy, jednak zaprzecza oskarżeniom o zabicie Tupaca. Mężczyzna jest podejrzany po tym, jak raper jeszcze w 1994 roku wymienił go jako jednego z możliwych morderców.

"Rozumiem dlaczego fani Tupaca mnie nienawidzą. Ale chciałbym podkreślić, że nie mam żadnego związku z zabójstwem" - powiedział Walter Johnson.

"Jeżeli tak twierdzicie, to proszę poddać mnie śledztwu. Wiem, że nie jestem grzecznym chłopcem, ale nie oskarżajcie mnie o śmierć Tupaca!".

W wywiadzie King Tut poparł także popularną tezę, jakoby śledztwo w sprawie morderstwa Tupaca, a także jego rywala Notoriousa B.I.G., były specjalnie utrudniane.

"Trzeba zająć się tymi kłamstwami i niekonsekwentnymi działaniami" - apeluje.

Przypomnijmy, że Tupac został zastrzelony w 1996 roku. Do dzisiaj nie odkryto sprawców przestępstwa.

Zobacz teledyski Tupaca na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Twierdzi | napad z bronią w ręku | zabójstwo | zabić | Johnson | Nie | 2Pac

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje