Reklama

Nie chciał iść z Madonną do łóżka

Słynny muzyk i producent Nile Rodgers wspomina współpracę z Madonną nad wydanym w 1984 roku bestsellerowym albumem "Like A Virgin".

Znany m.in. z grupy Chic artysta, który przypomniał o sobie partiami gitary w najnowszym przeboju Daft Punk zatytułowanym "Get Lucky", opowiada o współpracy z Madonną na początku lat 80.

Jak ujawnił na łamach "The Sun", młoda Madonna była zaskoczona stricte zawodowym charakterem ich znajomości.

"Jechaliśmy windą, gdy ona zapytała mnie, dlaczego nie chcę się z nią p***rzyć" - wspomina Nile Rodgers w rozmowie z brytyjskim tabloidem.

Muzyk przyznał, że był zaskoczony słowami 26-letniej wówczas piosenkarki.

"Spytałem ją: 'Co ty do mnie właśnie powiedziałaś?'. Zastanawiało ją, dlaczego jej nie uwodzę. Nie mogła tego pojąć. Wydawało się jej , że wszyscy jej pragną" - opowiada słynny producent.

Reklama

Nile Rodgers wytłumaczył wówczas Madonnie, że nie ma w zwyczaju łączyć relacji zawodowych z prywatnymi.

"Powiedziałem jej, że kiedyś miałem romans z piękną artystką, z którą również nagrywałem i to był błąd. Zaznaczyłem, że ja w ten sposób nie pracuję" - relacjonuje.

Lider Chic przyznał także, że jego znajomość z Madonną była bardzo zażyła.

"Byliśmy sobie tak bliscy, jak tylko może być mężczyzna z kobietą, którzy ze sobą nie romansują. Była bardzo ambitną osobą. W dniu, w którym ją poznałem powiedziała mi, że zostanie światową gwiazdą" - powiedział na łamach "The Sun".

Dodajmy, że wyprodukowany przez Nile'a Rodgersa album "Like A Virgin" rozszedł się w nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy i zawiera takie przeboje, jak "Material Girl", "Dress You Up" i oczywiście piosenkę tytułową.

Zobacz klip do utworu "Like A Virgin" Madonny:

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: muzyk | producent | virgin | Madonna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy