Reklama

Nicki Minaj zapowiada klip do "Light My Body Up"

23 marca do sieci trafił nowy singel Davida Guetty z gościnnym udziałem Nicki Minaj i Lil Wayne’a. Raperka na Instagramie pokazała fanom zdjęcia z planu teledysku.

Nicki Minaj zapowiedziała kolejne klipy

"Light My Body Up" to nie pierwsza współpraca Guetty z Minaj i Lil Waynem. Wraz z raperką francuski producent nagrał przebój "Hey Mama", natomiast z raperem spotkał się już przy tworzeniu utworu "I Can Only Imagine".

Reklama

Minaj przyznała, że początkowo miała nie znaleźć się w tym utworze, jednak wraz z Waynem zdecydowali się wziąć udział w tym przedsięwzięciu i zaskoczyć producenta.

Raperka podzieliła się również zdjęciami z planu teledysku.

Sprawdź tekst "Light My Body Up" w serwisie Teksciory.pl!

Warto dodać, że to nie jedyny klip, który obecnie kręci Minaj. Wkrótce w sieci pojawi się wideo do utworu "No Frauds" z Drake'iem i Lil Waynem.

Gwiazda zdecydowała się usunąć z przyszłego teledysku sceny, które nakręcono na Moście Westminsterskim. Przypomnijmy, że 22 marca doszło tam do ataku terrorystycznego, w wyniku którego zginęło pięć osób, a 50 zostało rannych.

"Kiedy usłyszeliśmy informację o zamachu, byliśmy załamani. Uznaliśmy, że fragment klipu na moście byłby niesmaczny. Reszta scen nakręcona w Londynie pozostanie w teledysku" - zdradziła "The Sun" osoba z ekipy raperki.

Sprawdź piosenkę "Regret in your tears" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nicki Minaj | Lil Wayne | David Guetta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje