Reklama

Reklama

Nicki Minaj z nowym utworem "Super Freaky Girl"

Nicki Minaj prezentuje nowy, wyczekiwany singel "Super Freaky Girl". To kolejna zapowiedź jej piątej płyty.

Nicki Minaj prezentuje nowy, wyczekiwany singel "Super Freaky Girl". To kolejna zapowiedź jej piątej płyty.
Nicki Minaj wypuściła nowy numer /Universal Music Polska /materiały prasowe

"Super Freaky Girl" oparty jest na samplach z kultowego utworu Ricka Jamesa - "Super Freak" (1981). To nie pierwszy raz raperka wykorzystuje ten numer. Sampel z "Super Freak" wcześniej pojawił się na jej numerze "Dilly Dally" z mixtape'u "Playtime Is Over" z 2007 roku

Nicki Minaj i piąta płyta

"Super Freaky Girl" to kolejny numer, który prawdopodobnie znajdzie się na piątej płycie Nicki Minaj. Do tej pory zaprezentowała numery: "We Go Up" oraz "Do We Have a Problem"?

Raperka w tym roku na instagramowym czacie z fanami przyznała, że pracuje nad piątą płytą i prawdopodobnie przy okazji premiery poznamy jej kolejne muzyczne alter ego. Wcześniej Minaj przedstawiała się m.in. jako: Harajuku Barbie, Chun-Li, Roman Zolanski i Queen Sleeze.

Reklama

Na razie nieznana jest data premiery wydawnictwa.

Nicki Minaj i koniec kariery

Przypomnijmy, że Nicki Minaj w ciągu swojej dotychczasowej kariery nagrała cztery albumy studyjne. Łącznie sprzedała 85 milionów egzemplarzy swoich płyt. Jej dyskografię zamyka krążek "Queen" z 2018 roku, który promowały single "Chun-Li" (zobacz klip!), "Bed" (sprawdź!), "Barbie Dreams" (posłuchaj!) i "Good Form" (sprawdź!).

Minaj w trakcie swojej kariery wylansowała takie przeboje jak: "Super Bass", "Starships", "Pound The Alarm", "Bang Bang", "Anaconda", "Only" i  "MotorSport". Miała też okazję współpracować z najważniejszymi przedstawicielami rapu i muzyki elektronicznej - Kanye Westem, Drake'iem, Lil Waynem, Rihanną, Beyonce, Madonną, Davidem Guettą, Arianą Grande i Bebe Rexhą.

Przez kilkanaście lat działalności raperka zgarnęła kilkaset nagród, w tym: sześć American Music Awards, cztery Billboard Music Awards, jedną BRIT i pięć MTV VMA. Minaj była dziesięciokrotnie nominowana do Grammy, jednak nigdy nie zdobyła żadnej statuetki.

W 2019 roku Minaj ogłosiła, że zamierza skończyć karierę i skupić się na życiu rodzinnym. Krótko później precyzowała własny komentarz i twierdziła, że został on źle odczytany. W październiku 2020 roku na świat przyszło pierwsze dziecko gwiazdy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL