Reklama

Nicki Minaj przekłada premierę płyty. Winny sampel Tracy Chapman

17 a nie 10 sierpnia ukaże się nowy album Nicki Minaj "Queen". Powodem przełożenia premiery okazał się sampel z jednego z utworów Tracy Chapman.

Nicki Minaj znów przekłada premierę "Queen"

Przypomnijmy, że długo wyczekiwany album "Queen" pierwotnie miał ukazać się jeszcze w czerwcu. Minaj przełożyła jednak premierę, gdyż chciała dopracować nowy materiał.

Reklama

"Uwierzcie mi, taki wybór jest lepszy, więc to 10 sierpnia, jestem taka podekscytowana. Ten album jest taki k***a niesamowity" - napisała na Twitterze raperka.

Teraz Minaj wystawiła cierpliwość swoich fanów na kolejną próbę.

"Na 'Queen' jest nagranie, w którym pojawia się jedna z najlepszych w historii. Nie miałam pojęcia, że samplujemy legendarną Tracy Chapman - czy zatrzymać numer i stracić sampel czy jednak zachować sampel, ale przełożyć premierę? Przesunąć 'Queen' jeszcze o tydzień? Potrzebuję waszej pomocy" - napisała na Twitterze i zaprosiła do głosowania w ankiecie.

Niedługo później raperka napisała, że podjęła ciężką decyzję i premiera albumu odbędzie się 17 sierpnia. Dodajmy, że tego samego dnia ukaże się album Ariany Grande "Sweetener", na którym Minaj zalicza gościnny występ w utworze "The Light Is Coming". Grande wspiera natomiast raperkę na płycie "Queen" w piosence "BED".

Album "Queen" promują także utwory "Chun-Li" oraz "Rich Sex".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nicki Minaj | Tracy Chapman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje