Reklama

Nick Jonas: Przez żołądek do serca

Życie miłosne 23-letniego wokalisty jest na świeczniku odkąd on i jego bracia Joe i Kevin założyli zespół Jonas Brothers w 2005 roku. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazdor zdradził, jak można podbić jego serce.

Nick Jonas na scenie z Demi Lovato

Nick Jonas zaczął swoją karierę zakładając z braćmi grupę Jonas Brothers, jednak po 8 latach zespół rozpadł się. Nick był związany z m.in. Miley Cyrus, Seleną Gomez i Miss Universe 2011 Olivią Culpo. Obecnie wokalista jest wolny i sam przyznaje, że najprostsza droga do jego serca wiedzie przez żołądek.

Reklama

"Jedna z moich byłych dziewczyn zaskoczyła mnie piknikiem, podczas którego nakarmiła mnie moim ulubionym jedzeniem z czasów dzieciństwa" - powiedział w wywiadzie dla brytyjskiego Cosmopolitan. "To było romantyczne. Jestem smakoszem - w każdym mieście, które odwiedzam, szukam nowego miejsca, w którym mógłbym zjeść."

"Najtrudniejsze jest znaleźć kogoś, kto może podróżować" - tak wypowiedział się o swojej kobiecie idealnej. "Najbardziej romantycznym gestem jaki wykonałem, był lot do ukochanej osoby, tylko po to, by zaraz wraz z nią wrócić do mojego miasta i zjeść wspólnie" - dodał Jonas.

Kariera solowa Nicka rozwija się, a wokalista wydał właśnie swój trzeci album "Last Year Was Complicated".

"Kiedy miałem 14 lat, Nick CarterBackstreet Boys powiedział mi, bym uczył się na błędach ludzi, których najbardziej cenię. Dzięki temu sam ich nie popełnię. Wziąłem to do siebie" - mówił Nick.

Sprawdź tekst utworu "Close" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nick Jonas | Jonas Brothers

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje