Reklama

Najlepszy Przekaz w Mieście "Wygrałem życie": Nigdy się nie poddawajcie

Grupa Najlepszy Przekaz w Mieście opublikowała nowy utwór "Wygrałem życie". Za jego powstaniem kryje się dramatyczna historia.

Grupa Najlepszy Przekaz w Mieście opublikowała nowy utwór "Wygrałem życie". Za jego powstaniem kryje się dramatyczna historia.
Najlepszy Przekaz w Mieście prezentuje nowy utwór /AKPA

Najlepszy Przekaz w Mieście (sprawdź profil w serwisie Muzzo.pl) to hiphopowa formacja, która w trzeciej edycji "Must Be The Music" zajęła 2. miejsce, przegrywając tylko z grupą LemON.

Najnowszy numer "Wygrałem życie" został nagrany z udziałem dziecięcego zespołu PUNKciki. W utworze zabrakło za to jednego z raperów - Woro, który w tym czasie pracował nad swoim solowym projektem.

Kulisy powstania piosenki na Facebooku opisał Adam "Rudnik" Rudnicki (zachowaliśmy oryginalną pisownię).

Reklama

"Moją 8 letnią siostrę Igę jakiś czas temu dopadła straszna choroba, nie napisze dokładnie jaka bo nie chciałbym aby w jakiś sposób zobaczyła ten post... My mówimy, że lekarze wykryli w jej główce guzik... ale wszystko będzie dobrze! Kiedy Ja, Moja rodzina i Moi przyjaciele, dowiedzieliśmy się o tym, przeżyliśmy koszmar, strach przed chorobą nie pozwalał nam spać, a każdy kolejny dzień stawał się co raz bardziej przerażający..."

"Iga postanowiła, że będzie Wojowniczką- podjęła walkę- rozpoczęło się leczenie. Szpital "CENTRUM ZDROWIA DZIECKA" wraz lekarzami walczyli o jej życie... Dobrze pamiętam jak wiele razy jadąc z Igusią do szpitala, Iga mówiła- "Co Wy tacy smutni, wszystko będzie dobrze- jestem silna!"- i przez łzy uśmiechała się do nas. Pamiętam też kiedy wraz z resztą chłopaków z "NPWM" pojechaliśmy odwiedzić Ją w szpitalu i to co tam zobaczyliśmy, do dziś pozostaje w naszej pamięci... Dzieciaki w wieku 2/3/4 latka... łyse główki a w oczach strach i przerażenie- mimo to uśmiechały się... Od tamtego momentu po wyjściu ze szpitala stwierdziłem, wraz Dembusiem i Królem, że życie na prawdę jest nie sprawiedliwe!".

Raper podkreśla, że wówczas postanowili nagrać utwór dedykowany tym, którzy pomimo przeciwności losu podejmują walkę.

"Swoją zwrotkę osobiście napisałem dla mojej siostry, ponieważ MY- czyli, Ja, Dembuś i Król wzięliśmy z niej przykład. Lekarze nie dawali nam wiele czasu...Dziś okazuje się. że powoli ten ,,guzik'' przestaje w niej być... :) Pamiętajcie! co by sie nie działo, NIGDY się nie poddawajcie, bo życie mamy jedno i musimy o nie walczyć!" - dodaje "Rudnik".

Sprawdź tekst piosenki "Wygrałem życie" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Najlepszy przekaz w mieście

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy