Reklama

Musical "Karol": Anna Wyszkoni i bracia Cugowscy w obsadzie

W krakowskiej Tauron Arenie, 25 lutego 2017 roku będzie miał premierę musical o Karolu Wojtyle w reżyserii Krzysztofa Korwin - Piotrowskiego. W obsadzie znaleźli się m.in. Ania Wyszkoni, bracia Cugowscy i Edyta Geppert.

Anna Wyszkoni zaśpiewa w musicalu "Karol"

Spektakl muzyczny poświęcony życiu papieża Polaka napisano na podstawie jego biografii.

Reklama


Na scenie będzie można zobaczyć gwiazdy takie jak:  PiotrWojciech Cugowscy, Ania WyszkoniEdyta Geppert. W główną rolę wcieli się Jacek Kawalec. Za muzykę odpowiedzialny jest Filip Siejka, autor przebojów Patrycji Markowskiej, Natalii Kukulskiej, Zbigniewa Wodeckiego i grupy Feel.

Utworem promującym musical "Karol" będzie "Rozmowa z synem" w wykonaniu Agaty Nizińskiej. Aktorzy są w trakcie pracy nad teledyskiem do niego.

Na fanpage'u musicalu na Facebooku czytamy: "Wybaczcie nam nieskromność, ale według nas ta piosenka to jeden z najpiękniejszych utworów o miłości matki do syna, jakie kiedykolwiek w Polsce powstały... W teledysku w rolę kilkuletniego Karola Wojtyły wcielił się Miłosz Wojnicki, a Emilię Wojtyłę zagrała Patrycja Serafin. Premiera klipu już we wrześniu!".

Michał Kaczmarczyk, autor scenariusza, zapowiada, że widzowie przeniosą się razem z Karolem Wojtyłą na beskidzkie szlaki, przespacerują się klimatycznymi uliczkami Krakowa i zwiedzą Watykan.

W ramach ogólnopolskiej trasy, musical będzie można zobaczyć również w Warszawie, Gdańsku i we Wrocławiu.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje