Reklama

Reklama

MTV VMA 2016 okiem internautów

Kreacja Beyonce, nieudane pocałunki Drake'a i Rihanny oraz G-Eazy'ego i Britney Spears oraz radość Laurie Hernadez to najczęściej wspominane momenty MTV VMA 2016.

Drake i Rihanna na MTV VMA 2016

Beyonce - świetny występ, ale...

Osiem statuetek VMA w tym roku oraz występ, który został uznany za jeden z najlepszych w historii wszystkich ceremonii organizowanych przez MTV.

To jednak nie wystarczyło, aby uniknąć uszczypliwych komentarzy. Żarty z Beyonce związane były głównie z jej "pierzastą" kreacją.

Wokalistka została porównana do ćmy, animowanej miotły z "Pięknej i bestii", złej królowej z filmu "Opowieści z Narnii", papugi, pokemona oraz Orła Sama z muppetów.

Furorę zrobiła również córka Beyonce, czyli Blue Ivy, którą porównano m.in. do anioła.

Reklama

Nieudane pocałunki

Jednym z przełomowych momentów wieczoru było wręczenie nagrody MTV Vanguard dla Rihanny. Statuetkę przekazał wokalistce jej dobry przyjaciel Drake. W długiej przemowie opowiedział on o swojej przyjaźni z artystką oraz dodał, że zakochał się w niej mając 22 lata.

Na koniec, gdy Kanadyjczyk przekazywał statuetkę, chciał pocałować Rihannę. Ta jednak zamiast dać mu buziaka, wolała go przytulić. Efekt? Niemal natychmiast sieć zalała fala memów dotyczących tego, jak Rihanna potraktowała rapera.

To nie jedyny tego typu zgrzyt, który nastąpił na gali MTV VMA. W trakcie występu Britney Spears (wykonywała utwór "Make Me...") gościnnie wspierał ją G-Eazy. Wokalistka wiła się wokół rapera, jednak gdy ten chciał ją pocałować, ta zdecydowanym ruchem mu się wyrwała.

Kim jest Britney?

Internauci nie odpuścili sobie również możliwości zażartowania z kreacji, w jakiej wystąpiła Britney Spears. Jej kostium porównano do stroju kąpielowego Borata.

Laurie Hernandez nie może ukryć radości

Sporą furorę zrobiła również Laurie Hernandez, która wraz z trzema innymi gimnastyczkami sportowymi, które niedawno wróciły z Rio (m.in. Simone Biles), wręczała nagrodę Beyonce w kategorii najlepszy żeński teledysk. Dziewczyna nie kryła zadowolenia z tego, że może uścisnąć gwiazdę, co szybko wychwycili internauci.

Chance The Rapper niczym Mario

Chance The Rapper, którego ze sceny wychwalał Kanye West, na galę MTV przyszedł ubrany w ogrodniczki. Szybko został więc porównany do kultowych bohaterów gier komputerowych - Mario i Luigiego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje