Reklama

Reklama

Monika Kuszyńska i jej "Drugie życie"

4 listopada ukaże się książka "Drugie życie", którą Monika Kuszyńska napisała z Katarzyną Przybyszewską, redaktorką naczelną "Vivy".

Monika Kuszyńska szykuje książkę "Drugie życie"

26 maja 2006 roku doszło do wypadku samochodowego, który dramatycznie zmienił życie Moniki Kuszyńskiej. Auto, którym podróżowali muzycy grupy Varius Manx, zjechało z drogi i uderzyło w drzewo (za kierownicą siedział Robert Janson, skazany później za spowodowanie wypadku na karę dwóch lat więzienia w zawieszeniu na cztery lata oraz grzywnę w wysokości 10,8 tys. zł). Najbardziej ucierpiała wokalistka zespołu Monika Kuszyńska - na skutek poważnego urazu kręgosłupa została sparaliżowana od pasa w dół. Od tego czasu porusza się na wózku inwalidzkim.

Reklama

W lutym 2009 r. Varius Manx po raz pierwszy wystąpił z nową wokalistką Anną Józefiną Lubieniecką, choć wcześniej słyszeliśmy zapewnienia, że muzycy czekają na powrót Moniki na scenę. Od tego czasu stosunki między wokalistką a jej kolegami uległy wyraźnemu ochłodzeniu. Sama Kuszyńska stara się nie wracać do tamtego etapu.

"Pragnę podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami, obserwacjami na temat świata, ale przede wszystkim emocjami, które towarzyszyły mi podczas trudnej walki o powrót do 'normalności'. Nieraz pytacie mnie podczas wspólnych spotkań, skąd czerpałam siłę, jak udało mi się podnieść, prosicie o rady i wskazówki. Mam nadzieję, że w tej książce znajdziecie odpowiedzi na wiele z Waszych pytań. Wierzę, że będzie ona inspiracją dla tych, którzy zmagają się ze słabością, którzy tracą nadzieję. Wszak w słabości rodzi się siła. Dziękuję Wam za wsparcie w ostatnich latach, za to że jesteście i dajecie mi sens!" - zapowiada książkę "Drugie życie" Monika Kuszyńska.

Przypomnijmy, że w czerwcu tego roku wokalistka z piosenką "In the Name of Love" reprezentowała Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. W Wiedniu udało się jej awansować do finału, w którym ostatecznie zajęła 23. miejsce (na 27 państw).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje