Reklama

Miley Cyrus pomyliła Meghan Trainor z aktorką

Miley Cyrus zaliczyła wpadkę na swoim Instagramie, porównując aktorkę z "High School Musical" do Meghan Trainor. Dopiero po chwili zorientowała się, że padła ofiarą żartu.

Miley Cyrus uwierzyła, że Kaycee Sthor i Meghan Trainor to jedna i ta sama osoba

W sieci już od jakiegoś czasu krąży nieprawdziwa informacja, że wykonawczyni "All About That Bass" jest Martą z "High School Musical". Teraz dała się na to złapać Miley Cyrus, która opublikowała zdjęcie wokalistki i aktorki, twierdząc, że to ta sama osoba.

Reklama

Mimo dużego podobieństwa Meghan Trainor nie występowała w "High School Musical". Co więcej w trakcie premiery pierwszego filmu w 2006 roku miała zaledwie 12 lat.

Aktorką, która zagrała rolę Marty była Kaycee Stroh. Miała ona zresztą okazję współpracować z Miley Cyrus, gdyż zaliczyła epizod w filmie "Hannah Montana: The Movie".

W końcu o swojej pomyłce zorientowała się sama wokalistka. Na Instagramie napisała:

"Co jest z życiem i memami. To nawet nie jest prawda, moje serce pękło. Chyba palę za dużo trawki. Grałam w 'High School Musical' (Miley zaliczyła epizod w drugim filmie - przyp. red.). Myślałam, że Kaycee Stroh zmieniła nazwisko na Meghan Trainor" - zakończyła Cyrus.

Kaycee i Meghan są do siebie podobne?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Miley Cyrus | Meghan Trainor | High School Musical

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje